archive-no.com » NO » F » FTIF.NO

Total: 152

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Florø Maraton Rett Vest - statistikk frå 1982
    klubbkassa no Florø Maraton Rett Vest Startside Informasjon 2016 Rett Vest på Facebook Traseane Tren med Firdaposten Min Side Eqtiming Statistikk 1982 2015 1 6 Historia bak Rett Vest Resultatlister Kontakt Aktuelt Utstillarar 2014 Arrangement Florø Friidrettsfestival Fjord1 Indoor Florø Ungdomsleikane Florø Maraton Rett Vest Åsen Opp Floramila Grupper Hovedlaget FTIFung Friidrett Turn Kickboksing Idrettskolen Innebandy Helsesport Petanque Florø Maraton Rett Vest statistikk frå 1982 Statistikken som i mange år

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=170:floro-maraton-rett-vest-statistikk-fra-1982&catid=15:resultater&Itemid=36 (2016-04-25)
    Open archived version from archive


  • Florø Maraton Rett Vest 2013 - alle resultat
    Vest Startside Informasjon 2016 Rett Vest på Facebook Traseane Tren med Firdaposten Min Side Eqtiming Statistikk 1982 2015 1 6 Historia bak Rett Vest Resultatlister Kontakt Aktuelt Utstillarar 2014 Arrangement Florø Friidrettsfestival Fjord1 Indoor Florø Ungdomsleikane Florø Maraton Rett Vest

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=168:floro-maraton-rett-vest-2013-alle-resultat&catid=15:resultater&Itemid=36 (2016-04-25)
    Open archived version from archive

  • Resultatliste Rett Vest - 2012
    Lina Kristine Sørbø Eikefjord IL Eikefjord 48 43 SFE mila kvinner 30 39 år 1 261 Marit Stuhaug Tambarskjelvar IL Naustdal 44 18 2 286 Bente Bakke Nødset Aktiv Mot Kreft Førde 44 43 3 260 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal 48 23 4 293 Kristin Guldhav Aktiv Mot Kreft Førde 55 00 5 295 Camilla Laukeland Aktiv Mot Kreft Førde 58 06 SFE mila kvinner 40 49 år 1 266 Monique Eide Florø 47 48 2 263 Ingunn Selås Florø Turn IF Florø 48 28 3 285 Anja Lena Selstad Eggen Aktiv Mot Kreft Førde 50 28 4 262 Unni Kvamme Haukedalen 51 54 5 289 Solveig Stranden Fadnes Aktiv Mot Kreft Førde 53 09 6 284 Lise Monsen Florø Turn IF Florø 56 17 7 264 Gry Aase Alnes Førde 56 23 8 265 Turid Vallestad Haukedalen IL Haukedalen 1 00 53 9 294 Kristin Burø Aktiv Mot Kreft Førde 1 01 00 SFE mila kvinner 50 59 år 1 269 Anna Margrethe Tråve Lærdal IL Borgund 40 53 2 292 Oddny Ringheim Kondis Bergen Fana 48 33 3 287 Hilde Karine Tandstad Aktiv Mot Kreft Naustdal 51 34 4 291 Helene Nes Aktiv Mot Kreft Søreidgrend 53 10 5 278 Anne Marie Fagerstrøm Florø Turn IF Florø 1 01 42 SFE mila kvinner 60 69 år 1 270 Solveig Svardal Eikefjord IL Eikefjord 49 59 2 271 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal 51 55 GDF SUEZ 5km menn 12 13 år 1 402 Vetle Uhre Hammersvik Førde IL Friidrett Førde 18 31 2 406 Erik Johannessen Skrede Førde IL Friidrett Førde 19 44 3 450 Brage Burø Sunde Førde Il Langrenn Førde 19 54 4 403 Håvard Moen Taule Førde IL Friidrett Førde 19 57 5 408 Eirik Rauset Sandane Turn IL Sandane 20 18 6 407 Johan Johannessen Skrede Førde IL Friidrett Førde 21 10 7 401 Kent Ove Sæten Hyen IL Hyen 22 23 8 405 Vebjørn Litsheim Løkkebø Førde IL Friidrett Førde 22 47 9 447 Sondre Hovland Florø 22 52 10 456 Tore Eimhjellen Hyen IL Hyen 25 49 11 445 Christian Andreas Eggen Førde IL Friidrett Førde 27 11 12 404 Skjalg Are Lyngstad Florø Turn IF FLORØ 27 18 13 438 Isac Skjølberg Bremanger IL Bremanger 27 30 14 439 Matias Skjølberg Bremanger IL Bremanger 28 10 15 440 William Bakken Jevnaker IF Jevnaker 28 55 GDF SUEZ 5km menn 14 15 år 1 410 Andreas Rauset Sandane Turn IL Sandane 18 12 2 458 Jostein Vedvik Førde IL Førde 20 52 3 436 Einar Hope Kleppenes Flora CK Florø 23 08 4 409 Vegard Ramsdal Flora CK Florø 25 32 GDF SUEZ 5km menn 16 17 år 1 453 Bendik Grimsbø Førde IL Førde 18 07 2 460 Vegard S Hegranes Førde IL Førde 18 29 3 411 Torbjørn Knapstad Endestad Eikefjord IL Eikefjord 19 07 4 412 Joakim Vedvik Førde IL Førde 19 28 5 413 Marius Andre Langø Flora CK Florø 25 48 GDF SUEZ 5km menn

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=122:resultatliste-rett-vest-2012&catid=15:resultater&Itemid=36 (2016-04-25)
    Open archived version from archive

  • Histora bak Rett Vest i Florø
    i 1981 kom han til Ramsdalsheia fjellpartiet som vegen gjekk over før tunnelen til Naustdal vart opna Der var det strålande ver med klår sikt like ut til vesterhavet Han fekk då den geniale ideen at dette måtte vere ei fantastisk maraton løype rett vestover og distansen viste å vere nøyaktig 42195 meter frå Trollstova til Florø Men det viste seg at starten frå Heia vart for krevjande Difor flytte ein i 1984 starten til Krogstadvatnet Då brua over Nordalsfjorden var ferdig i 1987 vart starten lagt til Grøndalen Dermed hadde løypa funne sin faste trasé I 1987 etablerte vi samarbeid med Nordalsfjord IL som var ansvarlege for den første delen av maraton løypa til og med 2013 I 2014 valgde vi å endre på traséen av fleire årsaker Mest pga det rasfarlege Sundefjellet som det for halvmaraton og maraton var 16 14km igjen til mål men også fordi vi ville fornye oss lage eit meir kompakt arrangement utan stress med busstransport osv Det vart bestemt å bruke ei felles 10km sløyfe for maraton halvmaraton og 10km Etter bl a erfaringar frå 2014 måtte vi endre traséen også for 2015 men også pga vegstenging grunna gravearbeid Jens Wollebæk var sjef

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=118:histora-bak-rett-vest&catid=15:resultater&Itemid=36 (2016-04-25)
    Open archived version from archive

  • Resultatliste Rett Vest - 2011
    40 11 302 Torgeir Herstad Naustdal 49 52 12 246 Kjartan Kvellestad Florø Turn IF Florø 50 04 13 243 Brynjar Holsen Eikefjord IL Eikefjord 50 12 14 247 Per Ove Gjerde Svelgen 51 46 14 250 Stig Gjerde Svelgen TIF Svelgen 51 46 16 301 Rune Holme Florø Turn IF Florø 52 14 17 289 Bjarne Morken Førde 53 27 18 242 Steinar A Midtbø Norddalsfjord IL Florø 55 12 19 294 Dag Eliassen Florø 55 27 20 248 Magnar Gangsø Sande I Sunnfjord 58 34 10km menn 60 69 år 1 262 Kjell Gillestad Sparebanken SFJ BIL Førde 44 15 2 300 Bjarte Johan Erdal Førde 53 06 3 261 Einar Bårdsen Naustdal 53 26 4 258 Terje Mo Førde 53 46 5 260 Kip Sumner RCNUWC Canada Flekke 56 24 6 263 Sigbjørn Vårdal Askvoll 58 35 7 265 Andreas Etterlid Førde IL Førde 1 00 13 8 296 Nils Lauvås Lindås IL Lindås 1 00 52 9 264 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn IF Florø 1 02 05 10 257 Atle Mortensen Florø 1 26 36 10km menn 70 79 år 1 267 Kjell Odd Steinset Jølster IL Skei I Jølster 50 57 2 266 Sigmund Solheim Florø Turn IF Florø 54 05 10km kvinner 17 29 år 1 268 Jorunn Tennebø Bergen 53 19 2 270 Alexandra Solheim RCNUWC Norway Flekke 56 23 10km kvinner 30 39 år 1 292 Merete Helgheim Gloppen FIL Deknepollen 39 36 2 295 Bente Bakke Nødset Florø 44 11 3 271 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal 48 07 4 291 Siv Sørbø Florø 56 43 10km kvinner 40 49 år 1 282 Anita Buarøy Stenevik Florø Turn IF Florø 44 21 2 272 Monique Eide Florø 47 37 3 273 Lise Monsen Florø 55 20 4 274 Turid Vallestad Haukedalen IL Haukedalen 58 23 5 275 Linda Tjønneland Førde 58 44 10km kvinner 50 59 år 1 277 Anna Margrethe Tråve Lærdal IL Borgund 41 09 2 276 Norunn Stavø Florø Turn IF Florø 44 06 3 284 Anne Marie Fagerstrøm Florø Turn IF Florø 56 59 10km kvinner 60 69 år 1 278 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal 53 12 GDFN 5km menn 12 13 år 1 402 Eirik Rauset Sandane TIF Sandane 20 00 2 435 Erik Johannessen Skrede Førde IL Førde 20 52 3 447 Håvard Moen Taule Førde 21 04 4 438 William Buarøy Stenevik Florø Turn IF Florø 22 07 5 450 Brage Burø Sunde Førde 23 12 6 401 Einar Hope Kleppenes FSK Florø 26 48 7 437 Christian Andreas Egge Førde 28 10 8 400 Samuel Johan Sårheim Florø 34 35 GDFN 5km menn 14 15 år 1 404 Andreas Rauset Sandane TIF Sandane 19 27 2 403 Vegard Ramsdal Flora CK Florø 30 43 GDFN 5km menn 16 17 år 1 406 Torbjørn Knapstad Endestad Eikefjord IL Eikefjord 20 58 2 449 Hallvard Burø Sunde Førde 23 13 3 407 Per Anders Sårheim Florø 26 07 5km menn 18 22

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=75:resultatliste-rett-vest-2011&catid=15:resultater&Itemid=36 (2016-04-25)
    Open archived version from archive

  • Resultatliste Rett Vest - 2010
    29 Einar Solheim Førde IL Førde 19 230 52 07 Jan Taule Førde IL Førde 10km menn 50 59 år 1 257 37 36 Magnar Solheim Norddalsfjord IL Florø 2 258 38 18 Harald Nygård AKS 77 Isdalstø 3 255 40 28 Aage Torvanger Florø 4 241 41 52 Geir Tore Leversund Eikefjord IL Eikefjord 5 256 42 04 Olav Terøy Stavang 6 246 42 38 Einar Strand Olden IL Olden 7 239 45 15 Emil Horstad Førde IL Førde 8 254 45 24 Egil Jacobsen Førde IL Førde 9 249 46 22 Olav Nordgulen IL Høyang Høyanger 10 304 46 46 Svein E Rød Førde 11 242 47 14 Kjartan Kvellestad Florø Turn IF Florø 12 252 47 21 Brynjar Holsen Eikefjord IL Eikefjord 13 250 48 46 Rune Holme Florø Turn IF Florø 14 248 49 43 Norvald Ospehaug Tambarskjelvar IL Naustdal 15 50 39 Jon Arne Solvang Eikefjord 16 245 54 59 Steinar Midtbø Norddalsfjord IL Florø 17 253 59 08 Magnar Gangsø Sande I Sunnfjord 18 247 59 39 Arne Hauge Høyanger 19 240 1 02 19 Harry Gram Førde IL Førde 20 299 1 04 01 Ole Johnny Warvik Førde 10km menn 60 69 år 1 261 46 28 Kip Sumner RCNUWC Canada Flekke 2 264 47 29 Bjarte Johan Erdal Førde IL Førde 3 262 53 43 Einar Baardsen Naustdal 4 266 57 50 Olav Øvrebotten Svelgen TIF Svelgen 5 267 58 04 Nils Lauvås Lindås IL Lindås 6 260 59 09 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn IF Florø 7 259 59 33 Andreas Etterlid Førde IL Førde 10km menn 70 79 år 1 268 50 47 Sigmund Solheim Florø 2 286 51 02 Kjell Odd Steinset Jølster IL Skei I Jølster 10km kvinner 17 29 år 1 270 55 43 Jorunn Tennebø Bergen 2 269 59 01 Magnhild Aalen Florø Turn IF Kvammen 10km kvinner 30 39 år 1 296 44 14 Bente Bakke Nødset Førde 2 275 48 01 Guri Wangensteen Fiskåbygd 3 291 49 15 Anne Marit Sølvberg Rygg Tambarskjelvar IL Naustdal 4 272 50 11 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal 5 297 51 15 Anja Lena S Egge Førde 6 271 52 38 Anne Christin Svenkerud Florø Turn IF Florø 7 274 52 38 Hilde Ladsten Florø Turn IF Florø 8 273 55 32 Svanhild Tennebø Førde 9 276 1 06 57 Claire Hicks Greensboro NC USA 10km kvinner 40 49 år 1 301 45 24 Anne Schei Tambarskjelvar IL Naustdal 2 278 47 22 Monique Eide Florø Turn IF Florø 3 279 58 02 Lise Monsen Florø 10km kvinner 50 59 år 1 281 56 10 Siri Osnes Florø 10km kvinner 60 69 år 1 282 53 54 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal GDFN 5km menn 12 13 år 1 401 20 12 Ola Rognebakke Tambarskjelvar IL Naustdal 2 445 20 28 William Stenevik Florø Turn IF Florø 3 402 20 55 Andreas Rauset Sandane TIF Sandane 4 400 31 53 Vegard Ramsdal Flora CK Eikefjord 5 450 32 36 Lars Daniel U Heimseter Eikefjord IL Eikefjord GDFN 5km menn 14 15 år 1 403 18 18 Erlend Moen Taule Førde IL Førde 2 404 23 00 Arne Bjarne Landøy Florø GDFN 5km menn 16 17 år 1 405 19 42 Even Eide Onstad Florø Turn IF Florø 5km menn 18 22 år 1 410 18 27 Motlatsi Nkhahle RCNUWC Lesotho Flekke 2 408 19 33 Daniek Saman RCNUWC Netherlands Flekke 3 456 19 41 Mads Knutsen Florø 4 460 21 44 Daniel Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal 5 409 22 11 Hamahu Allah RCNUWC W Sahara Flekke 6 407 23 09 Kasun Boddawatta RCNUWC Sri Lanka Flekke 7 413 24 10 Maks Karpovich RCNUWC Belarus Flekke 8 414 27 27 Mitch Steele RCNUWC Canada Flekke 9 412 29 13 Thabiso Kunene RCNUWC Swaziland Flekke 10 406 29 31 Sibusiso Dlamini RCNUWC Swaziland Flekke 5km menn 23 29 år 1 416 20 47 Likambu Isaac RCNUWC Sudan Flekke 5km menn 30 39 år 1 462 18 07 Sigbjørn Reigstad Valestrandfossen 2 457 18 34 Atle Skrede Førde 3 417 25 41 Rupert Hunt RCNUWC Australia Flekke 5km menn 40 49 år 1 418 18 25 Odd Rognebakke Tambarskjelvar IL Naustdal 2 452 23 18 Per Christian Engdal Florø 3 451 27 03 Ole Aukland Fflorø 4 447 27 15 Knut Dag Stenevik Florø Turn IF Florø 5km menn 50 59 år 1 419 18 43 Tom Roger Johansen SAS Fana 2 420 24 11 Bjarte Pollen Førde IL Førde 3 455 30 18 Kolbjørn Øvrebotten Florø 5km menn 60 69 år 1 423 23 48 Ståle Thuland Kyrkjebø IL Kyrkjebø 2 421 26 24 Nils Midling Hansen Askvoll Holmedal IL Askvoll 3 422 27 15 Ludvig Birkeland Førde IL Førde 4 463 28 32 Sigbjørn Vårdal Askvoll Holmedal IL Askvoll 5km menn 70 79 år 1 424 29 04 Harald Klakegg Førde IL Førde 5km menn 80 89 år 1 426 34 05 Kåre Ness Askvoll Holmedal IL Askvoll GDFN 5km kvinner 12 13 år 1 430 21 04 Ingrid Næss Johansen Fana IL Fana 2 429 24 16 Renate Øye Pollen Førde IL Førde 3 446 25 22 Elise Isolde Stenevik Florø Turn IF Florø 4 427 25 24 Åsa Lerum Førde IL Førde 5 454 27 03 Helene Løkkebø Florø 6 428 27 46 Inger Lise Ullaland Florø Turn IF Florø 7 459 31 47 Ane Marte Warvik Førde 8 464 32 02 Inger Helen Yri Florø GDFN 5km kvinner 14 15 år 1 431 31 25 Camilla Eimhjellen Hyen IL Hyen GDFN 5km kvinner 16 17 år 1 432 24 43 Mari Bjørvik Wefring Florø 2 433 31 24 Beth Alice Eimhjellen Hyen IL Hyen 5km kvinner 18 22 år 1 434 25 52 Maria Rusak RCNUWC Belarus Flekke 2 436 27 47 Tangut Degfay RCNUWC Ethiopia Flekke 5km kvinner 23 29 år 1 302 22 37 Madlen Hopen Øvrebotten Florø 5km kvinner 30 39 år 1 438 28 29 Kathleen Hunt RCNUWC Australia Flekke 2

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=69:resultatliste-rett-vest-2010&catid=15:resultater&Itemid=36 (2016-04-25)
    Open archived version from archive

  • Resultatliste Rett Vest - 2009
    79 år 1 254 00 50 37 Sigmund Solheim Florø Turn IF Florø 10km kvinner 12 16 år 1 282 00 48 13 Madelen Hopen Florø Florø 2 276 00 59 16 Magnhild Aalen Kvammen Kvammen 10km kvinner 17 29 år 2 255 00 57 56 Jorun Tennebø Laksevåg Laksevåg 1 256 00 57 55 Svanhild Tennebø Førde Førde 10km kvinner 30 39 år 1 284 00 44 17 Bente Bakke Nødset Førde Førde 2 297 00 45 52 Anne Lise Rygg Førde Førde 3 291 00 50 13 Anne Marit Sølvberg Rygg Tambarskjelvar IL Naustdal 4 285 00 51 00 Anja Lena Selstad Egge Førde Førde 5 287 00 52 03 Anne Lene Lundene Florø Florø 6 257 00 52 19 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal 7 290 01 02 27 Marianne Undeland Førde Førde 10km kvinner 40 49 år 1 278 00 47 28 Britt Leni Berge Florø Florø 2 259 00 47 55 Monique Eide Florø Florø 3 294 00 52 21 Anne Schei Tambarskjelvar IL Naustdal 4 293 00 54 05 Irene Hagen Lunde Sande i Sunnfjord Sande I Sunnfjord 5 277 00 57 03 Ann Jeanette Mølster Public Health Florø 6 258 01 00 53 Marita Veibust Biesmans Tempo Florø 10km kvinner 50 59 år 1 260 00 42 11 Anna Margrethe Tråve SK Vidar Oslo 2 262 00 43 36 Norunn Stavø Florø Turn IF Florø 3 261 00 56 47 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal GDFN 5km menn 12 13 år 1 402 00 18 52 Erlend Moen Taule Førde IL Førde 2 400 00 22 07 Andreas Rauset Sandane TIF Sandane 3 401 00 22 25 William Stenevik Florø Turn IF Florø 4 446 00 22 43 Fredrik Sollid Førde IL Førde 5 453 00 22 47 Vegard S Hegrenes Florø Førde 6 450 00 25 47 Kristian Værøy Florø Florø 7 440 00 30 14 Sondre Pileberg Aahjem Førde Førde 8 442 00 32 43 Vegard Ramsdal Flora CK Eikefjord GDFN 5km menn 14 15 år 1 408 00 18 50 Even Eide Onstad Florø Florø 2 407 00 18 52 Roger Øye Pollen Førde IL Førde 3 451 00 20 11 Tord Bjørnar Bjerknes Florø Florø 4 404 00 22 41 Lars Andreas Trengereid Florø Florø 5 444 00 22 45 Lasse Nordem Føleide Florø Turn IF Florø 6 443 00 23 22 Joakim Ramsdal Eikefjord Eikefjord 7 405 00 23 28 Terje Kristoffer Trengereid Florø Florø 8 406 00 26 52 Joachim Norheim Heggestad IL Bjørn Gaupne GDFN 5km menn 16 17 år 1 447 00 18 51 Håvard Gjelsvik Førde IL Førde 2 409 00 21 59 Kevin Buarøy Karlsen Florø Turn IF Florø 3 410 00 22 26 Daniel Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal 5km menn 18 22 år 1 411 00 20 26 Isaac Likambu RCNUWC Sudan Flekke 2 412 00 21 44 David Gonzalez Baptista RCNUWC Venezuela Flekke 3 413 00 23 20 Svein Magnason RCNUWC Faroe Islands Flekke 4 414 00 24 33 Astor Nummelin RCNUWC Sweden Flekke 5km menn 30 39 år 1 452 00 21 44 Dag Frøyen Florø Florø 5km menn 40 49 år 1 454 00 21 27 Kjell Midtbø Norddalsfjord IL Florø 2 416 00 26 07 Tor Olav Klokkernes Florø Florø 3 415 00 27 39 Anstein Aa Eikefjord IL Førde 4 417 00 28 34 Knut Stenevik Florø Turn IF Florø 5km menn 50 59 år 1 445 00 18 32 Tom Roger Johansen SAS Group Club Fana 2 418 00 23 38 Bjarte Pollen Førde IL Førde 3 462 00 30 46 Asbjørn Rygg Sandane Sandane 5km menn 60 69 år 1 459 00 20 44 Kåre Wiik Førde Førde 2 419 00 25 49 Ludvig Birkeland Førde IL Førde 3 463 00 28 33 Sigbjørn Vårdal Askvoll Askvoll 5km menn 70 79 år 1 420 00 28 25 Harald Klakegg Førde IL Førde 5km menn 80 89 år 1 421 00 29 59 Kåre Ness Askvoll Holmedal IL Askvoll GDFN 5km kvinner 12 13 år 1 423 00 23 24 Ingrid Næss Johansen Bergen Svømme Club Fana 2 422 00 25 21 Martine Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal 3 425 00 26 13 Elise Isolde Stenevik Florø Turn IF Florø 4 426 00 27 41 Kristin Standal Tambarskjelvar IL Naustdal 5 424 00 27 50 Mona Eide Onstad Florø Florø 6 457 00 29 44 Camilla Eimhjellen Hyen IL Hyen GDFN 5km kvinner 14 15 år 1 448 00 25 28 Anna Cathrina Mølster Florø Florø 2 449 00 26 53 Siv Stavang Aune Florø Florø 3 455 00 30 30 Madeleine Holme Florø Florø 4 458 00 31 33 Beth Alice Eimhjellen Hyen IL Hyen GDFN 5km kvinner 16 17 år 1 428 00 32 38 Norill Terese Norheim Hafslo IL Hafslo 5km kvinner 18 22 år 1 429 00 28 23 Sara Martinäki RCNUWC Finland Flekke 5km kvinner 23 29 år 1 456 00 31 44 Kathrine Holme Jessheim Jessheim 5km kvinner 40 49 år 1 433 00 20 31 Anita Stenevik Florø Turn IF Florø 2 431 00 24 29 Ann Sissel Tresnes Florø Florø 3 434 00 26 19 Vivian Nekkøy Florø Florø 4 461 00 26 20 Edith Van Den Bosch Florø Florø 5 430 00 26 36 Ellen Frøyen Florø Florø 6 432 00 28 03 Ingunn Bergheim Eikefjord IL Førde 7 441 00 28 26 Anne Eikås Ramsdal Flora CK Eikefjord 8 435 00 30 28 Berit Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal 5km kvinner 50 59 år 1 438 00 24 11 Magnhild Myklebust Florø Turn IF Florø 2 437 00 24 12 Bjørg Reknes Florø Turn IF Florø 3 436 00 28 14 Anne Marie Fagerstrøm Florø Turn IF Florø 10km utan tidtaking 539 Kjartan Kvellestad Florø Turn IF Florø 500 Gerd Sissel Kinn Florø Florø 501 Rolf Endestad Florø Florø 502 Anny Langø Florø Turn IF Florø 503 Britt Irene Vårvik Florø Florø 505 Lise Monsen Florø Florø 506 Leif Martin Reknes Florø Turn IF Florø 507 Ragnhild

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=68:resultatliste-rett-vest-2009&catid=15:resultater&Itemid=36 (2016-04-25)
    Open archived version from archive

  • Resultatliste Rett Vest - 2008
    Vårdal 50 25 Askvoll IL Askvoll 3 252 Andreas Etterlid 53 36 Førde IL Førde 4 255 Olav Øvrebotten 58 51 Svelgen TIF Florø 5 254 Hans Bjørn Kvalsvik 1 00 02 Florø Turn IF Florø 6 251 Nils Lauvås 1 07 35 Lindås IL Lindås 10km kvinner 17 29 år 1 257 Saara Martinmäki 1 07 00 RCNUWC Finland Flekke 10km kvinner 30 39 år 1 267 Anne Lise Rygg 45 07 Førde 2 278 Anja Lena Selstad Egge 50 47 Førde 3 74 Laila Mallasvik Røren 1 02 41 Florø Turn IF Florø 10km kvinner 40 49 år 1 259 Ingunn Selås 50 13 Florø Turn IF Florø 2 261 Ester Frøyen 51 02 Florø Turn IF Florø 10km kvinner 50 59 år 1 262 Norunn Stavø 44 42 Florø Turn IF Florø 2 263 Solveig Svardal 50 30 Eikefjord IL Eikefjord 3 265 Yngvild Holm 1 09 03 Åndalsnes IL Åndalsnes Gaz de France 5km menn 12 13 år 1 400 Lasse Nordem Føleide 22 00 Florø Turn IF Florø 2 444 Markus Indrebø Langlo 22 46 Florø Turn IF Florø 3 442 Sigurd Leikanger Fedje 23 25 Florø Turn IF Florø 4 401 Torstein S Småbrekke 24 39 Florø 5 440 Odin Myklebust Stenseth 28 44 Florø 5 443 Åsmund Hordvik 28 44 Florø Turn IF Florø 7 402 Joachim Norheim Heggestad 29 49 IL Bjørn Gaupne Gaz de France 5km menn 14 15 år 1 404 Roger Øye Pollen 19 57 Førde IL Førde 2 406 Ole Martin Gjerde 20 19 Svelgen TIF Svelgen 3 454 Magnus Olav Myrhol 20 20 Svelgen TIF Svelgen 4 407 Espen Pileberg Aahjem 21 51 Førde IL Førde 5 403 Lars Andreas Trengereid 25 05 Florø Turn IF Florø 6 405 Terje Kristoffer Trengereid 38 00 Florø Turn IF Florø Gaz de France 5km menn 16 17 år 1 409 Daniel Mallasvik 21 45 Tambarskjelvar IL Naustdal 2 408 Olav Hallberg 23 57 Naustdal 3 449 Joachim Flølo 30 49 Naustdal 5km menn 18 22 år 1 448 Erlend Sunde 20 56 Florø 2 416 Giovanni Braghieri 21 58 RCNUWC Italy Flekke 3 414 Piotr Faba 22 21 RCNUWC Poland Flekke 4 412 Victor Borba 23 15 RCNUWC Brasil Flekke 5 415 Shasanka Pradhan 25 19 RCNUWC Nepal Flekke 6 411 Amar Chenappa 27 27 RCNUWC India Flekke 5km menn 23 29 år 1 455 Tekleab Tsegazeab Zemicha 24 09 Førde Vulken BIL Førde 5km menn 40 49 år 1 445 Kjell Midtbø 21 29 Veidekke Florø 2 221 Bjarte Pollen 23 38 Førde IL Førde 3 419 Einar Hallberg 24 16 Naustdal 5km menn 50 59 år 1 420 Egil Gulholm 20 09 Tambarskjelvar IL Naustdal 2 453 Kåre Wiik 20 46 Førde 3 421 Arnstein Sunde 23 31 Florø 4 450 Olav Lyslo 25 34 Innvik IL Innvik 5km menn 60 69 år 1 422 Ludvig Birkeland 25 57 Førde IL Førde 5km menn 70 79 år 1 425 Kåre Ness 29 51 Askvoll IL Askvoll 2 423 Jon Jorde 40 09 Dale IL Dale Gaz de France 5km kvinner 12 13 år 1 426 Martine Mallasvik 25 39 Tambarskjelvar IL Naustdal 2 427 Ingrid Næss Johansen 27 19 BSC Fana 3 441 Astrid Leikanger Fedje 27 28 Florø Turn IF Florø 4 447 Camilla Eimhjellen 33 06 Hyen IL Hyen Gaz de France 5km kvinner 14 15 år 1 446 Betta Lisa Eimhjellen 31 48 Hyen IL Hyen 2 429 Norill Terese Norheim 32 57 Hafslo IL Hafslo Gaz de France 5km kvinner 16 17 år 1 430 Nina Taugbøl 25 57 RCNUWC Norway Flekke 5km kvinner 18 22 år 1 456 Katarina Sølvberg Mo 25 01 Førde 2 432 Amelie Westphal 29 36 RCNUWC Sweden Flekke 3 431 Sara Saleh 29 57 RCNUWC Sweden Flekke 5km kvinner 23 29 år 1 434 Åshild Underlid 48 14 Eikefjord 2 433 Lillian Leknes 48 15 Florø 5km kvinner 40 49 år 1 452 Anita Stenevik 21 07 Florø Turn IF Florø 2 435 Ingunn Bergheim 28 53 Eikefjord IL Eikefjord 5km kvinner 50 59 år 1 439 Bjørg Reknes 23 36 Florø Turn IF Florø 2 437 Magnhild Myklebust 23 44 Florø Turn IF Florø 3 436 Ragnhild Næss 29 20 SAS Klubben Fana 10km utan tidtaking 500 Hildegunn Kvistad Florø 501 Jorunn Giil Florø 502 Terje Standal Florø Turn IF Florø 503 Monica Sørbø Vinmonopolet Florø 504 Bente Larsen Vinmonopolet Florø 505 Juliet Glørstad Florø 506 Kari Ann Søreide Florø Turn IF Florø 507 Torill Irene Barstad Florø 508 Turid Weckhorst Florø 509 Pia Vibeke Gården Florø Sissel Berle Florø Ingebjørg Barstad Florø 511 Anne Britt Sundal Larsen Vinmonopolet Florø 512 Ståle Mulehamn Svelgen TIF Svelgen 513 Ragnhild Høyset Eikefjord IL Eikefjord 514 Solveig Glørstad Florø 515 Oddvar Grotle Florø Turn IF Florø 516 Torill Grahl Jacobsen Vinmonopolet Florø 517 Tor Alfred Bergvatn Førde IL Førde 518 Sølvi Eriksen Florø 519 Petter Refsnes Florø Florø 520 Grethe Pernille Hammerseth Vinmonopolet Florø 521 Odd Nedrebø Førde 522 Anny Ravnestad IL Høyang Høyanger 523 Vidar Steinhovden Trondheim Trondheim 524 Frode Geir Farsund Førde IL Førde 525 Reidar Høyset Eikefjord IL Eikefjord 526 Einar Baardsen Naustdal 527 Gerd Sissel Kinn Florø 528 Nils Fløholm Florø Turn IF Florø 529 Sissel Strømmen Florø 530 Oddvar Førde Svelgen TIF Svelgen 531 Ingunn Skeide Bulandet IL Bulandet 532 Anny Langø Florø Turn IF Florø 533 Sara Steine Florø 534 Rolf Endestad Flora CK Florø 535 Grete Havn Eikefjord 536 Anette Birkeland Eikefjord 537 Elin H Mathiessen Stabbestad 538 Aud Agledal Eikefjord 539 Lindis Agledal Nordal Hyen 540 Gro Utkilen Florø Turn IF Florø 541 Atle Solheim Olsen FSK Florø 542 Gunhild Langedal Florø 543 Janne Larsen Stavang 544 Marit Helen Hasti Eikefjord 545 Hilde Rygg Førde 546 Helene Bergvatn Førde 5km utan tidtaking 700 Margot Svarthumle Florø 701 Bertel Gjøringbø Florø Turn IF Florø 702 Edith Holme Smådal Tambarskjelvar IL Naustdal 703 Thea Trengereid Brendø Florø Turn IF Florø 704 Sissel A Nødset Grotle Florø 705 Kristian Andre Grotle Florø 706 Sigrid

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=67:resultatliste-rett-vest-2008&catid=15:resultater&Itemid=36 (2016-04-25)
    Open archived version from archive



  •