archive-no.com » NO » F » FTIF.NO

Total: 152

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Referat Åsen Opp 2005
    2005 Heimefavoritt vann Åsen Opp 2005 Det vart ein vellukka Åsen Opp laurdag 28 mai 2005 Mange tok turen opp på toppen 292 moh berre for å sjå på og kjøpe vaflar og kose seg og mange deltok også i trimklassa til det 2 6 km lange løpet I konkurranseklassa var det i år dobbelt så mange deltakarar som første gongen i fjor og Jan Arve Solheim frå Florø vann på tida 15 02 med fall Men Solheim var berre seks sekund føre fjorårsvinnaren Magnus Sundal frå Florø Sundal I kvinneklassa tok Norunn Stavø sitt andre napp i Firdapostens vandrepokal med tida 18 56 Stavø var einaste kvinne under 20 min 134 stilte opp totalt 76 i konkurranse og 58 i trimklassa Det var lettskya pent ver og kring 15 varmegrader og fine løpsforhold sjølv om løypa enkelte stader var litt blaut I desse våte partia er det om å gjere å vite kvar steinane og dei tørre tuene ligg henne noko Solheim og Sundal og andre heimefavorittar har ein fordel av Til dømes fekk den svært sterke løparen Brynulf Vonen frå Bergen Varegg tida 15 46 og kjem nok sterkare tilbake med nokre fleire turar opp på åsen Det

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=31:referat-asen-opp-2005&catid=56:referater&Itemid=76 (2016-04-25)
    Open archived version from archive


  • Floramila - laurdag 3. oktober 2015
    Opp Floramila Grupper Hovedlaget FTIFung Friidrett Turn Kickboksing Idrettskolen Innebandy Helsesport Petanque Floramila laurdag 3 oktober 2015 Totalt 324 deltok i Floramila i 2015 10km konkurranse 52 deltakarar 5km konkurranse 27 deltakarar 10km mosjon 29 deltakarar 5km mosjon 60 deltakarar Barneløpet 1km 156 deltakarar Total vinnarane i konkurranseklassane 10km menn André Haugsbø Gaular IL 10km kvinner Bodil Ryste Forus og Gausel IL 5km menn Sigurd Feidje Florø T IF 5km

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=250:resultat-floramila-2015&catid=25:resultater&Itemid=44 (2016-04-25)
    Open archived version from archive

  • Floramila - laurdag 27. september 2014
    Rett Vest Åsen Opp Floramila Grupper Hovedlaget FTIFung Friidrett Turn Kickboksing Idrettskolen Innebandy Helsesport Petanque Floramila laurdag 27 september 2014 Totalt 219 deltok i Floramila i år 10km konkurranse 36 deltakarar 5km konkurranse 32 deltakarar 10km mosjon 19 deltakarar 5km mosjon 49 deltakarar Barneløpet 1km 83 deltakarar Total vinnarane i konkurranseklassane 10km menn Jan Arve Solheim Florø T og IF 10km kvinner Bente Hermansen Advokatfirmaet Stig Nybø 5km menn Harald

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=237:resultat-floramila-2014&catid=25:resultater&Itemid=44 (2016-04-25)
    Open archived version from archive

  • Floramila - laurdag 28. september 2013
    Trasé 5km Trasé 10km Kontakt Resultater Aktuelt Arrangement Florø Friidrettsfestival Fjord1 Indoor Florø Ungdomsleikane Florø Maraton Rett Vest Åsen Opp Floramila Grupper Hovedlaget FTIFung Friidrett Turn Kickboksing Idrettskolen Innebandy Helsesport Petanque Floramila laurdag 28 september 2013 Totalt 309 deltok i Floramila i år 10km konkurranse 32 deltakarar 5km konkurranse 38 deltakarar 10km mosjon 31 deltakarar 5km mosjon 51 deltakrarar Barneløpet 1km 157 deltakarar Total vinnarane i konkurranseklassane 10km menn Odd

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=197:resultat-floramila-2013&catid=25:resultater&Itemid=44 (2016-04-25)
    Open archived version from archive

  • Resultat for Floramila 29-09-2012
    Trasé 5km Trasé 10km Kontakt Resultater Aktuelt Arrangement Florø Friidrettsfestival Fjord1 Indoor Florø Ungdomsleikane Florø Maraton Rett Vest Åsen Opp Floramila Grupper Hovedlaget FTIFung Friidrett Turn Kickboksing Idrettskolen Innebandy Helsesport Petanque Resultat for Floramila 29 09 2012 Totalt 278 deltok i Floramila i år 10km konkurranse 34 deltakarar 5km konkurranse 23 deltakarar 10km mosjon 23 deltakarar 5km mosjon 57 deltakrarar Barneløpet 1km 141 deltakarar Total vinnarane i konkurranseklassane 10km menn

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=153:resultat-for-floramila-29-09-2012&catid=25:resultater&Itemid=44 (2016-04-25)
    Open archived version from archive

  • Floramila 26.september 2009
    Olsen Florø 26 27 12 Øyvind Ramsdal Florø Cycleklubb 26 36 13 Otto Strømmen Florø Turn IF 26 58 14 Ørjan Ørjansen Solheim Florø 27 45 15 Ingebrigt Endestad Florø 34 37 16 Vegard Ramsdal Florø Cycleklubb 37 04 5km kvinner 1 Hanne Mette Sande HSI 20 13 2 Kristi Strømmen Kjerpeset Florø Turn IF 23 46 3 Bjørg Reknes Florø Turn IF 23 59 4 Magnhild Myklebust Florø Turn IF 25 03 5 Ann Sissel Tresnes Origod 26 10 6 Jofrid Sundal Florø Turn IF 26 18 7 Elise Isolde Stenevik Florø 26 37 8 Anne Marie Fagerstrøm Florø Turn IF 27 07 9 Vivian Nekkøy Florø 28 42 10 Ellen Frøyen Origod 28 49 11 Helene Løkkebø Florø Sportsklubb 30 37 12 Inger Helen Yri Florø Turn IF 32 12 13 Jenny Strømsnes Florø 32 13 14 Janne Haugnes Florø Skytterlag 34 37 15 Lovise Næss Olsen Florø 35 04 10km mosjonsklasse Anny Langø Florø Arnljot Johansen Florø Hildegunn Kvistad Florø Ingebjørg Barstad Florø Jan Kåre Langedal Florø Jørn Lasse Refsnes Florø Mathias Teigen Refsnes Florø Ragnhild Arna Høyset Eikefjord IL Reidar Høyset Eikefjord IL Rolf Endestad Florø Sissel Berle Florø Sølvi Eriksen Florø Tor Totland Florø Torill Barstad Florø Turid Weckhorst Florø 5km mosjonsklasse Amy Pedersen Origod Anna Selås Stavang FTIF Anne Grethe Reksten Origod Anne Ramsdal Florø Asbjørn Solberg Florø Astrid Trengereid Florø Bertil Gjøringbø Florø Bertine Edvardsen Florø Bodil Edvardsen Florø Christopher S Solheim Florø Dan Roger Ryland Miljøhuset Eli Johan Leirvåg Miljøhuset Elisabeth Aven SFO Florø Barneskole Ellen Lothe Florø Emilie Kristiansen FTIF Erik Eindride H Aasen Florø Erling Ulriksen Miljøhuset Erna Stusdal Florø Esma Hugøy SFO Florø Barneskole Frode Stavang FTIF Geir Johansen Miljøhuset Gunhild Langedal SFO Florø Barneskole Hanne Kristine Næss Olsen Florø Hans Bjørn Kvalsvik FTIF Harald Engevik Florø Harry Lind

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=102:floramila-26september-2009&catid=25:resultater&Itemid=44 (2016-04-25)
    Open archived version from archive

  • Floramila 25. september 2010
    23 45 Florø Turn IF 3 105 Bjørg Reknes 23 47 Florø Turn IF 4 108 Magnhild Myklebust 25 02 Florø Turn IF 5 109 Jofrid Sundal 26 05 Florø Turn IF 6 107 Herdis Lexau 26 27 Florø Turn IF 7 111 Sara Nekkøy Klokkernes 26 58 Florø Turn IF 8 114 Alice Hugøy 26 58 Florø Turn IF 9 110 Vivian Nekkøy 28 45 Florø Turn IF 10 106 Anne Ramsdal 29 55 Florø Cycleklubb 11 113 Idun Hatlemark 30 35 Florø Turn IF 12 112 Siren Nekkøy Klokkernes 38 11 Florø Turn IF 10 km trimklasse 40 Ingunn Selås Florø Turn IF 41 Anny Langø Florø Turn IF 42 Ragnhild Høyset Eikefjord 43 Reidar Høyset Eikefjord 44 Torill Barstad Florø 45 Turid Weckhorst Florø 46 Mariann Hestvik Florø 47 Ingebjørg Barstad Florø 48 Arnljot Johansen Florø 49 Siv Madsen Folkestad Florø 50 Tove B Stavøy Stavøy 51 Odd Arne Langedal Førde 52 Hildegunn Sortland Førde 53 Gulla Langedal Sortland Førde 54 Janne Larsen Stavøy 55 Elisabeth B Yndestad Florø 56 Martin B Yndestad Florø 57 Kiristi B Yndestad Florø 58 Gunnhild Langedal Florø 59 Jan Kåre Langedal Florø 60 Terje Trengereid Florø 61 Hildegunn Kvistad Florø 62 Tor Totland Florø 5 km trimklasse 130 Harry Lind Hansen Miljøhuset 131 Ingunn Brendø Miljøhuset 132 Eli Jorunn Leirvik Miljøhuset 133 Erling Ulriksen Miljøhuset 134 Irene Stjerna Miljøhuset 135 Steinar Skogli Miljøhuset 136 Tom Joel Fredheim Miljøhuset 137 Geir Johansen Miljøhuset 138 Reidun Fredheim Miljøhuset 139 May Cecilie Valvik Miljøhuset 140 Ingvar Sørbotten Miljøhuset 141 Johnny Kleppenes Florø 142 Heidi Sårheim Florø 143 Marit Solheim Sørdal Florø 144 Ola Sørdal Florø 145 Marit Langedal Endestad Eikefjord 146 Oddrun Langedal Florø 147 Astrid Trengereid Florø 149 Margunn Søyland Solheimingane 150 Hilde Ørjansen Solheimingane 151 Thea Ørjansen Solheim Solheimingane 152 Oddvar Grotle Florø 153 Sissel Grotle Florø 154 Marit Bjerck Værøy Florø 155 Turid Strømmen Florø 156 Målfrid Strømmen Florø 157 Rune Osa Florø 158 Oddfrid Osa Florø 159 Hjørdis Føleide Florø 160 Ria Kleiven Florø 161 Målfrid Ottesen Florø 162 Margot Svarthumle Florø 163 Bertil Gjøringbø Florø 164 Nils Fløholm Florø 165 Geir Daniel Natland Florø 166 Else Grov Florø 167 Nora Lote Florø 168 Ida Ødegård Florø 169 Ove Rune Myre Florø 170 Åshild Kjelsnes Florø 171 Otto Hugøy Florø 172 Esma Hugøy Florø 173 Emma Hugøy Florø 174 Mathias Berge Øystese 175 Christopher Solheim Florø 176 Ruffa Solheim Florø 177 Liv Gjelsvik Florø 178 Asbjørn Solberg Florø 179 Daniel Holme Florø 180 Roald Leivestad Florø 181 Kjell Einar Haugen Florø 183 Marianne Brandsøy Florø Barneløpet 300 Jakob Alexander Madsen Florø 301 Oda Marie Halvorsen Florø 302 Jenny Halvorsen Florø 303 Malene Flister Seljeseth Florø 304 Tove Høyset Eikefjord 305 Magnus Høyset Eikefjord 306 Daniel Holme Florø 307 Tor Christian B Bratsbergsengen Florø 308 Andreas B Bratsbergsengen Florø 309 Andrine I Horgen Florø Cycleklubb 310 Tea Trengereid Brendø Florø 311 Kristian Jensen Florø 312 Tuva E Huus Florø 313 Kristina F Johannessen Florø 314 Gjangys Usbek Florø 315 Alexander Storesund

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=99:floramila-25-september-2010&catid=25:resultater&Itemid=44 (2016-04-25)
    Open archived version from archive

  • Floramila 1. oktober 2011
    N Klokkernes Florø 26 53 7 117 Herdis Elin Lexau Florø 28 10 8 123 Vivian Nekkøy Florø 29 16 9 119 Anne Marie Fagerstrøm Florø 29 25 10 118 Heidi Sårheim Florø 32 02 5km trimklasse 140 Ingunn Brendø Miljøhuset 141 Harry Lind Hansen Miljøhuset 142 Tom Joel Fredheim Miljøhuset 143 Geir Johansen Miljøhuset 144 Irene Stjerna Miljøhuset 145 Eli Jorunn Leirvåg Miljøhuset 146 May Cecilie Valvik Miljøhuset 147 Ingvar Sørbotten Miljøhuset 148 Steinar Skogly Miljøhuset 149 Stine Beate Nødset Miljøhuset 150 Benedicte Døsen Miljøhuset 151 Frank Lavik Miljøhuset 152 Dan Roger Ryland Miljøhuset 153 Geir Huus Miljøhuset 154 Magnhild Myklebust Florø 155 Nils Gisle Fløholm Florø 156 Johnny Kleppenes Florø 157 Rune Osa Florø 158 Kristi Brendefur Yndestad Florø 159 Elisabeth Brendefur Yndestad Florø 160 Målfrid Strømmen Florø 161 Turid Strømmen Florø 162 Liv Gjelsvik Florø 163 Asbjørn Solberg Florø 164 Marit Solheim Sørdal Florø 165 Ola Sørdal Florø 166 Hilde Ørjansen Florø 167 Thea Ørjansen Solheim Florø 168 Marit Bjerck Værøy Florø 169 Oddvar Grotle Florø 170 Sissel Grotle Florø 171 Eirik Eindride Aasen Florø 172 Anne Eikås Ramsdal Florø 173 Oddfrid Osa Florø 175 Hjørdis Føleide Florø 176 Kjell Erik Gundersen Florø 177 Roald Leivestad Florø 178 Kjell Einar Haugen Florø 179 Thor Kjerpeset Florø 180 Johan Gjerland Florø 181 Ruth S Solheim Florø 182 Ruffa S Solheim Florø 184 Frode Stavang Florø 185 Sigrid Stavang Florø 186 Selma Førde Florø 187 Hildegunn Kvistad Florø 188 Rita Gamlestøl Florø 189 Siren Klokkernes Florø 190 Else Grov Florø 191 Nora Lothe Florø 192 Henrik Sørdal Florø 193 Lene Sørstrand Florø 194 Jofrid Sundal Florø 195 Randi Leirvåg Florø 196 Leif Martin Reknes Florø 197 Sigbjørn Mettenes Florø 198 Henning Mettenes Florø 199 Åshild Kjelsnes Florø 200 Johnny Lilleng Kaupanger 10km trimklasse 40 Anny Langø Florø 41 Sissel Berle Florø 42 Ingvild Nes Førde 43 Harry Solheim Florø 44 Margunn Søyland Øystese 45 Odd Arne Langedal Førde 46 Hildegunn Sortland Førde 47 Gulla Langedal Sortland Førde 48 Reidar Høyset Eikefjord 49 Ragnhild Høyset Eikefjord 50 Holger Aasen Florø 51 Gunhild Langedal Florø 52 Jan Kåre Langedal Florø 53 Arnljot Johansen Hamar 54 Rakel Lund 55 Marius Andre Langø Florø 56 Rolf Endestad Florø 57 Turid Weckhorst Florø 58 Torill Barstad Florø 59 Ingebjørg Barstad Florø 60 Sigmund Solheim Florø 61 Tor Totland Florø 62 Mira Sortland Oppedal Førde 31 Mari Bjørvik Wefring Florø 32 Kamilla Bjørkum Sandvik Lærdal Barneløpet 300 Malin Helene Asphjell Florø 301 Iselin Andrea Asphjell Florø 302 Ragne Solheim Florø 303 Hanna Solheim Florø 305 Aurora T Hukset Florø 306 Thea T Brendø Florø 307 Daniel D Sundal Florø 308 Andreas D Sundal Florø 309 Sondre S Bøe Florø 310 Silje S Bøe Florø 311 Thea K Svardal Florø 312 Maria K Svardal Florø 313 Nomi A Igland Florø 314 Alida T Sjåstad Florø 315 Olivia T Sjåstad Florø 316 Selma Førde Florø 317 Sigrid S Stavang Florø 318 Lukas Langø Florø 319 Maren Hatteberg Florø 320 Andrine Horgen Florø 321 Frode L Aune Florø

    Original URL path: http://ftif.no/index.php?option=com_content&view=article&id=98:floramila-1-oktober-2011&catid=25:resultater&Itemid=44 (2016-04-25)
    Open archived version from archive



  •