archive-no.com » NO » N » NJARDAR.NO

Total: 257

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Resultat Tysnes Sparebank Cup 2015 lørdag 4.juli
    1 G2 FC Galanten No Hope Gjelland 3 1 3 K1 Gullfisken Girl power 12 1 4 G3 Carlie Angels Bad intentions 7 0 5 K2 1100 1130 Leftovers Kristoffer United 0 9 2 G1 TG16 UnReal Madrid 1 4 2 G2 Superlaget Offsiders Melkesyre 2 3 1 K1 Best uten Balla Fotballfruene 4 1 5 G3 HSD Råtassene 3 1 5 K2 1130 1200 Boca jr FC Powerpuff 9 0 1 G1 Pylseboden ballklubb Vaulen Beachboys 2 1 1 G2 Hot Legends Elite Noldus IL 1 laget 1 4 1 K1 Deafgirls Girl power 8 0 4 G3 Gullfisken Klovner i kamp 9 1 4 K2 1200 1215 Pause med innslag frå Tysnes Idrettsåd 1215 1245 Barn av regnbuen Flyktningane 3 0 1 G1 Flamengo Stars SFG 3 1 1 G2 FC Galanten Sjøfararane 2 2 3 K1 Strevsomme maur Best uten Balla 1 1 5 G3 Charlie Angels Fotballfruene 14 2 5 K2 1245 1315 Leftovers TG16 0 6 2 G1 Kristoffer United UnReal Madrid 4 3 2 G2 Beerfest FC Vaulen Beachboys 2 3 1 K1 HSD Frittgående mus 2 3 5 G3 Deafgirls Klovner i kamp 6 3 4 K2 1315 1345 Strekken City No Hope Gjelland 3 2 3 G1 Superlaget Offsiders Bacon FC 1 2 1 G2 Noldus Il 1 laget Melkesyre 3 1 1 K1 Strevsomme maur Bad intentions 5 2 5 G3 1345 1415 Flamengo Stars Flyktningane 7 0 1 G1 Gymmen Noldus IL A laget 6 1 2 G2 Boca jr Vaulen Beachboys 7 1 1 K1 Pylseboden ballklubb Beerfest FC 6 2 1 K3 Råtassene Frittgående mus 5 4 5 G3 1415 1445 Lokomotiv Drange Bratwurst Rasenballsport Leipzig 3 5 2 G1 Sjøfararane No Hope Gjelland 3 2 3 G2 FC Galanten Ikkje dei yngste 10 0 3 K1 Best

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=209:resultat-tysnes-sparebank-cup2015-lordag-4juli&catid=17&Itemid=47 (2016-04-30)
    Open archived version from archive


  • Resultat Tysnes Sparebank Cup 2015 fredag 3.juli.
    Nils E Under les meir finn du resultata frå fredagens kampar Innleiande kampar fredag 3 juli REISO Tysnes Sparebank Cup 2015 Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 1800 1830 G1 Bacon FC Hot Legends Elite 2 1 1 G2 Samma som i fjor Girl power 3 0 4 G3 1830 1900 Bratwurst Rasenballsport Lepzig Sivertshaaland FC 1 3 2 G1 Strekken City Ikkje dei yngste 6 0 3 G2 Råtassene Troublemakers 3 3 5 G3 1900 1930 Beerfest FC FC Powerpuff 0 0 1 G1 Deafboys 1 Flyktningane 2 1 1 G2 Bad intentions Fotballfruene 4 0 5 G3 1930 2000 Lokomotiv Drange Sivertshaaland FC 1 2 2 G1 Sjøfararane Ikkje dei yngste 3 1 3 G2 Samma som i fjor Klovner i kamp 2 4 4 G3 2000 2030 SFG Flyktningane 1 2 1 G1 Bacon FC Noldus IL 1 laget 2 1 1 G2 Gullfisken Deafgirls 4 6 4 G3 2030 2100 Strekken City Sjøfararane 1 2 3 G1 FC Powerpuff Vaulen Beachboys 1 2 1 G2 Charlie Angels Strevsomme maur 0 0 5 G3 på Tysnes Gudanes øy Siste nytt 06 02 2016 Tysnes Sparebank Cup 19 01 2016 ÅRSMØTE 21 12 2015 Tysnes Kraftlag Romjulscup 20 11

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=208:resultat-tysnes-sparebank-cup-2015-fredag-3juli&catid=17&Itemid=47 (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • Kampoppsett Tysnes Sparebank Cup 2015
    til følgje PREMIAR Premie til dei 4 beste laga i kvar klasse bortsett frå klasse 3 og 4 der nr 1 2 og 3 vert premiert Lagpremie og premie til kvar spelar for dei to beste laga i kvar klasse Lagpremie til tredjeplassane dvs tapande semifinalister Fair Play pris gjeld felles for alle klasser Premieutdeling for klasse 3 og 4 om laurdagen og søndagen for dei andre klassane når alle finalane er ferdigspelt NB Lag som nyttar meir enn 2 aktive i klasse 1 og 4 vert diskvalifisert N B All bruk av alkohol inne på området er forbode Spelarar som nyt alkohol vil bli diskvalifisert PULJEINNDELING TYSNES SPAREBANK CUP 2015 KLASSE 1 LETTBEINTE MENN GRUPPE A LAGLEIAR GRUPPE B LAGLEIAR Boca Juniors Tommy Bjørkelund Deafboys 1 Arne Nesse Pylseboden ballklubb Hans Berge Barn av regnbuen Gard Bakke Beerfest FC Heine Henanger Flamengo Stars Arild Markhus Vaulen Beachboys Stian Myklebust SFG Dag Tore Markhus FC Powerpuff Bjørn Onarheim Flyktningane Elvis Kalvans GRUPPE C LAGLEIAR Superlaget Offsiders Thomas Hagen Bacon FC Fredrik S Bjørkelund Melkesyre Bjørn Tingvoll Hot Legends Elite Simon Malkenes Noldus IL 1 laget Terje Vevatne KLASSE 2 SÅRBEINTE MENN GRUPPE A LAGLEIAR GRUPPE B LAGLEIAR Lokomotiv Drange Lars Drange TG 16 Torstein F Lunde Sivertshaaland FC Jan Thore Lippestad UnReal Madrid Daniel Håvik Bratwurst Rasenballsport Leipzig Håvard Malkenes Kristoffer United Kjetil Totland Leftovers Hanne Hope GRUPPE C LAGLEIAR Gymmen Stein Erik Olsen Deafboys 2 Arne Nesse Noldus IL A laget Terje Vevatne KLASSE 3 STIVBEINTE MENN GRUPPE A LAGLEIAR No Hope Gjelland Ørjan Berntsen Sjøfararane Odd Magnar Volden FC Galanten Geir Austvik Ikkje dei yngste Sigmund Søreide Strekken City Torbjørn Onarheim KLASSE 4 LETTBEINTE DAMER GRUPPE A LAGLEIAR Samma som i fjor Elisabeth Ebbesvik Gullfisken Britt Lise O Volden Klovner i kamp Rikke Vermedal Girl power Nora H Kleppe Deafgirls Ane Serine Dimmen KLASSE 5 SÅRBEINTE DAMER GRUPPE A LAGLEIAR GRUPPE B LAGLEIAR Bad intentions Pernilla Epland Råtassene Anita Haukefær Strevsomme maur Anita Økland Bakke Troublemakers Yvonne K Eilertsen Fotballfruene Victoria Søreide Frittgåande mus Siril Sundfjord Best uten Balla Jorunn Dalland HSD Janne Eikeland Charlie Angels Charlotte Baardsen Innleiande kampar fredag 3 juli REISO Tysnes Sparebank Cup 2015 Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 1800 1830 G1 Bacon FC Hot Legends Elite 1 G2 Samma som i fjor Girl power 4 G3 1830 1900 Bratwurst Rasenballsport Lepzig Sivertshaaland FC 2 G1 Strekken City Ikkje dei yngste 3 G2 Råtassene Troublemakers 5 G3 1900 1930 Beerfest FC FC Powerpuff 1 G1 Deafboys 1 Flyktningane 1 G2 Bad intentions Fotballfruene 5 G3 1930 2000 Lokomotiv Drange Sivertshaaland FC 2 G1 Sjøfararane Ikkje dei yngste 3 G2 Samma som i fjor Klovner i kamp 4 G3 2000 2030 SFG Flyktningane 1 G1 Bacon FC Noldus IL 1 laget 1 G2 Gullfisken Deafgirls 4 G3 2030 2100 Strekken City Sjøfararane 3 G1 FC Powerpuff Vaulen Beachboys 1 G2 Charlie Angels Strevsomme maur 5 G3 Innleiande kampar lørdag 4 juli REISO Tysnes Sparebank Cup 2015 Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 0900 0930 Boca jr

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=206:kampoppsett-tysnes-sparebank-cup-2015&catid=17&Itemid=47 (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • INVITASJON TIL TYSNES SPAREBANK CUP 2015.
    av klassane nedanfor KLASSEINNDELING Klasse 1 7 ar fotball Lettbeinte menn inntil 2 aktive pr lag der begge aktive kan vera på banen samtidig 1 keeper og 6 utespelarar på banen samstundes og inntil 4 innbyttarar Klasse 2 7 ar fotball Sårbeinte menn ingen aktive på laga uansett nivå 1 keeper og 6 utespelarar på banen samstundes og inntil 4 innbyttarar Klasse 3 7 ar fotball Stivbeinte menn frå og med 40 år og oppover 1 keeper og 6 utespelarar på banen samstundes og inntil 4 innbyttarar Klasse 4 5 ar fotball Lettbeinte damer inntil 2 aktive pr lag der begge aktive kan vera på banen samtidig 1 keeper og 4 utespelarar på banen samstundes og inntil 3 innbyttarar Klasse 5 5 ar fotball Sårbeinte damer ingen aktive på laga dvs spelarar som ikkje spelar fotball til vanleg 1 keeper og 4 utespelarar på banen samstundes og inntil 3 innbyttarar DEFINISJON AV AKTIVE Med aktive i klasse 1 meiner me alle spelarar som har spelt seriekampar f o m 5 div og høgare i 2015 I klasse 2 og 5 kan det ikkje vera med aktive uansett nivå dvs ingen som har spelt seriekampar i 2015 alt frå aldersbestemt fotball t o m seniorfotball Med aktive i klasse 4 meiner me alle som har spelt seriekampar i 2015 alt frå aldersbestemt fotball t o m seniorfotball Spelarar f o m 40 år og oppover vert ikkje rekna som aktive uansett klasse Dei som er aktive i klasse 1 og 4 skal merkast av på lagoppstillinga NB Ein spelar kan kun delta på eitt lag Elles NFF s vanlege reglar for 7 ar fotball men keeper får ikkje lov å kasta sparka ballen over midtbanen når han ho har ballen i fast grep eller etter dødball NB Hugs leggskinn alle spelarar vert oppmoda til å nytta leggskinn dei som evt ikkje nyttar leggskinn gjer dette på eige ansvar i høve til evt skader KAMPAVVIKLING Innleiande rundar fredag kveld og laurdag Sluttspel vert søndag ettermiddag Det vert i utgangspunktet 4 lag i puljene og spelt serie i innleiande rundar dvs min 3 kampar på kvart lag Dei beste laga i kvar klasse går vidare til sluttspelet Sluttspelet vert arrangert som cup Ved uavgjort resultat i sluttspelet vert kampane avgjort med straffekonkurranse SPELETID 2 X 13 minutt pr kamp Oppmøte med registrering i sekretæriatet min ein halv time før kampstart KAMPOPPSETT Kampoppsett vert sendt til kvart lag ved kontaktpersonen og kunngjort på www njardar no NB Hugs namn på laget klasse adresse tlf nr epost til kontaktpersonen ved påmelding DOMMARAR Njardar Tysnes sine medlemer spelarar dommarar innleigde dommarar JURY Det vil verta oppretta ein jury Evt protestar må leverast skriftleg til sekretæriatet min 1 time etter at kampen er ferdig Protestgebyr kr 200 vert refundert dersom protesten vert teken til følgje ARRANGØR Njardar Tysnes ved cupnemnda Det vert oppretta sekretæriat i klubbhuset med resultatservice Kiosk sal m kaffi vafler pølser is og brus Oppdatering av resultater via nettet på www njardar no PREMIAR

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=205:invitasjon-til-tysnes-sparebank-cup-2015&catid=17&Itemid=47 (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • ÅRSMØTE
    20 januar 2015 20 07 Skrive av Nils E Hugs årsmøte torsdag 22 januar kl 1930 i klubbhuset Vanlege årsmøtesaker Samtale om sesongen 2015 på Tysnes Gudanes øy Siste nytt 06 02 2016 Tysnes Sparebank Cup 19 01 2016 ÅRSMØTE 21 12 2015 Tysnes Kraftlag Romjulscup 20 11 2015 Tysnes Kraftlag Cup 2015 05 07 2015 Resultat Tysnes Sparebank Cup 2015 søndag 5 juli 04 07 2015 Tysnes Sparebank Cup

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=204:arsmote&catid=17&Itemid=47 (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • TYSNES KRAFTLAG ROMJULSCUP
    1400 Noldus IL A laget Boca Juniors Gruppe 2 1415 Noldus IL 1 laget Tiki Taka Gruppe 2 1430 Viljars Villmenn Scoregasm Gruppe 1 1445 Sykkelkomponenter no Kult Fotballag Gruppe 1 1500 Superlaget i 12 time Viljars Villmenn Gruppe 1 1515 Noldus IL A laget Tiki Taka Gruppe 2 1530 Scoregasm Kult Fotballag Gruppe 1 1545 Boca Juniors Tiki Taka Gruppe 2 1600 Kult Fotballag Viljars Villmenn Gruppe 1 1615 Deaf Boys Noldus IL A laget Gruppe 2 1630 Scoregasm Superlaget i 12 time Gruppe 1 1645 Klovner i kamp Nybegynnere Damer 1700 Scoregasm Sykkelkomponenter no Gruppe 1 1715 Boca Juniors Deaf Boys Gruppe 2 1730 Fotballfruene Klovner i kamp Damer 1745 Superlaget i 12 time Kult Fotballag Gruppe 1 1800 Noldus IL 1 laget Boca Juniors Gruppe 2 1815 Sykkelkomponenter no Viljars Villmenn Gruppe 1 1830 Deaf Boys Noldus IL 1 laget Gruppe 2 1845 Nybegynnere Fotballfruene Damer 1900 Tiki Taka Deaf Boys Gruppe 2 1915 Sykkelkomponenter no Superlaget i 12 time Gruppe 1 1930 Noldus IL A laget Noldus IL 1 laget Gruppe 2 1945 1 plass gruppe 1 2 plass gruppe 2 Semifinale 2000 2 plass gruppe 1 1 plass gruppe 2 Semifinale 2015 1 plass damer

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=202:tysnes-kraftlag-romjulscup&catid=17&Itemid=47 (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • TYSNES KRAFTLAG CUP 2014
    juryen Juryen kan utestenga spelarar som ikkje kan framlegga legitimasjon REGISTRERING AV LAG Spelarliste skal leverast til sekretæriatet seinast ein halvtime før fyrste kamp På spelarlista skal det merkjast av for kven som er aktive i klasse 1 FRAMMØTE TIL KAMP Laget skal møta i hallen seinast 10 minutt før kampstart Lag som ikkje møter til kampstart vil få 0 0 i resultat og tapt kamp Stiller eit lag med mindre enn 4 spelarar vert det rekna som ikkje frammøtt INNLEIANDE KAMPAR Laga vert i utgongspunktet delt inn i puljer på 4 lag i kvar pulje I klassane 1 3 vert innleiande kampar spelt som serie og dei to beste laga i kvar pulje går vidare til sluttspelet som vert spelt som cup I klasse 4 vert det spelt internkampar i dei ulike aldersgruppene AVANSEMENT FRÅ PULJESPEL I klassane 1 2 og 3 går dei to beste laga vidare til sluttspel Kriterier for beste lag er i fylgjande rekkefølge a poengsum b målskilnad c ved lik målskilnad antal scora mål d innbyrdes oppgjer e myntkast AVANSEMENT FRÅ SLUTTSPEL CUPSPEL sigrande lag går vidare ved uavgjort resultat vert det avgjort på straffesparkkonkurranse straffespark 3 frå kvart lag deretter ein og ein FINALAR sigrande lag vert finalevinnar ved uavgjort resultat vert det avgjort på straffesparkkonkurranse straffespark 3 frå kvart lag deretter ein og ein SPELETID 1 x 13 minutt SPELEREGLAR Klasse 1 3 I klassane 1 2 og 3 vert det spelt 5ar fotball dvs 1 keeper og 4 utespelarar I tillegg kan laget ha 3 innbytarar altså totalt 8 spelarar pr lag Det vert brukt softball futsalball Måla er handballmål Keeper har ikkje lov å kasta sparka ballen over midtstreken når han ho har ballen i fast grep Om dette skjer vert det dømt frispark frå midtstreken til det andre laget Målfeltet for keeper er strek Keeper må setja ballen i spel innan 4 sekund Viss ikkje skal det dømmast indirekte frispark Merknad 4 sekund regelen hensikta er at spelet skal setjast raskt i gong etter stopp Det er opp til domaren å avgjera kortid tidsramma på 4 sekund er overskriden Som ei rettesnor gjeld Frå det tidspunkt spelaren KAN setja ballen i spel og til den BLIR satt i spel skal det ikkje gå meir enn 4 sekund Her må det bl a takast omsyn til alder og dugleik i dei yngste klassane Det laget som står fyrst oppført i kampprogrammet er heimelag Heimelaget sin banehalvdel er den nærmast klatreveggen Heimelaget tar avspark Klasse 4 I klasse 4 vert det spelt 4ar fotball dvs 1 keeper og 3 utespelarar Ubegrensa antal innbytarar Kampane for desse laga vert spelt på tvers av hallen Spelarane skal bruka innesko helst med lys såle ikkje fotballsko med knottar Spelarane skal nytta leggskinn Spelarar som nyttar ureglementert utstyr kan visast ut frå banen men kan koma innpå igjen når ein har skifta til reglementert utstyr Viss ballen treff taket skal det dømmast frispark til det andre laget frå midtstreken Det vert dømt frispark om ein

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=201:tysnes-kraftlag-cup-2014&catid=17&Itemid=47 (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • Finaledag Tysnes Sparebank Cup 2014
    Kosakkane 12 2 2 1 8 1330 1400 E2 3 Deafboys 1 Flamengo Stars 5 0 2 2 Kvartfinale klasse 1 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 9 1400 1430 A1 3 Boca jr Tiki Taka 2 2 5 3 e str 1 1 10 1400 1430 B1 3 Superlaget Hele Verden 7 0 1 2 11 1430 1500 C1 B2 Zlatan s Artister Grasshøsting Rundballing 2 0 1 1 12 1430 1500 A2 C2 Barn av regnbuen Noldus IL 1 laget 4 1 1 2 Kvartfinale klasse 2 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 13 1500 1530 Vinnar kamp 1 Vinnar kamp 3 Kristoffer United Unreal Madrid 4 2 2 1 14 1500 1530 Vinnar kamp 2 Vinnar kamp 4 Sivertshåland Feige Lag 4 1 2 2 15 1530 1600 Vinnar kamp 5 Vinnar kamp 7 Offsiders Blue Oyster Boys 0 1 2 1 16 1530 1600 Vinnar kamp 6 Vinnar kamp 8 Bratwurst A Sportsfreunde Daefboys 1 2 0 2 2 Semifinale klasse 1 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 17 1600 1630 Vinnar kamp 9 Vinnar kamp 11 Boca jr Zlatan s Artister 2 3 1 1 18 1600 1630 Vinnar kamp 10 Vinnar kamp 12 Superlaget Barn av regnbuen 0 5 1 2 Semifinale klasse 2 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 19 1630 1700 Vinnar kamp 13 Vinnar kamp 15 Kristoffer United Blue Oyster Boys 1 3 2 1 20 1630 1700 Vinnar kamp 14 Vinnar kamp 16 Sivertshåland Bratwurst A Sportsfreunde 0 3 2 2 Finale klasse 1 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 22 1700 1730 Vinnar kamp 17 Vinnar kamp 18 Zlatan s Artister Barn av regnbuen 6 2 1 2 Finale klasse 2 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 23 1730 1800 Vinnar kamp 19

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=200:finaledag-tysnes-sparebank-cup-2014&catid=17&Itemid=47 (2016-04-30)
    Open archived version from archive