archive-no.com » NO » N » NJARDAR.NO

Total: 257

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Tysnes Kraftlag Romjulscup
    direkte og ta kontakt med trenarane i god tid før kampane startar Trenarane set opp liste over kva tid dei ulike årsklassane skal spela Senior menn kl 16 kl 21 9 lag er påmeldt i senior menn klasse 1 Kampoppsett under les meir Kiosksal Tidspunkt Kampar  Gruppe Res 1600 Innecup Noldus Gruppe A  1615 Kjartan s superlag Red Stars Gruppe A  1630 Boca jr Pylseboden Gruppe B  1645 Flyktningar Best på papiret Gruppe B  1700 Noldus River plate Gruppe A  1715 Kjartan s superlag Innecup Gruppe A  1730 Best på papiret Boca jr Gruppe B  1745 Flyktningar Pylseboden Gruppe B  1800 River plate Red Stars Gruppe A  1815 Noldus Kjartan s superlag Gruppe A  1830 Innecup Red Stars Gruppe A  1845 Kjartan s superlag River plate Gruppe A  1900 Boca jr Flyktningar Gruppe B  1915 Best på papiret Pylseboden Gruppe B  1930 Red Stars Noldus Gruppe A  1945 River plate Innecup Gruppe A  2000 Vinnar gruppe A Nr 2 gruppe B Semifinale  2015 Vinnar gruppe B Nr 2 gruppe A Semifinale  2045 Vinnar A1 B2 Vinnar B1 A2 Finale  på

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=213:tysnes-kraftlag-romjulscup&catid=17&Itemid=52 (2016-04-30)
    Open archived version from archive


  • Tysnes Kraftlag Cup 2015
    framleggast ved førespurnad frå juryen Juryen kan utestenga spelarar som ikkje kan framlegga legitimasjon REGISTRERING AV LAG Spelarliste skal leverast til sekretæriatet seinast ein halvtime før fyrste kamp På spelarlista skal det merkjast av for kven som er aktive i klasse 1 FRAMMØTE TIL KAMP Laget skal møta i hallen seinast 10 minutt før kampstart Lag som ikkje møter til kampstart vil få 0 0 i resultat og tapt kamp Stiller eit lag med mindre enn 4 spelarar vert det rekna som ikkje frammøtt INNLEIANDE KAMPAR Laga vert i utgongspunktet delt inn i puljer på 4 lag i kvar pulje I klassane 1 3 vert innleiande kampar spelt som serie og dei to beste laga i kvar pulje går vidare til sluttspelet som vert spelt som cup I klasse 4 vert det spelt internkampar i dei ulike aldersgruppene AVANSEMENT FRÅ PULJESPEL I klassane 1 2 og 3 går dei to beste laga vidare til sluttspel Kriterier for beste lag er i fylgjande rekkefølge a poengsum b målskilnad c ved lik målskilnad antal scora mål d innbyrdes oppgjer e myntkast AVANSEMENT FRÅ SLUTTSPEL CUPSPEL sigrande lag går vidare ved uavgjort resultat vert det avgjort på straffesparkkonkurranse straffespark 3 frå kvart lag deretter ein og ein FINALAR sigrande lag vert finalevinnar ved uavgjort resultat vert det avgjort på straffesparkkonkurranse straffespark 3 frå kvart lag deretter ein og ein SPELETID 1 x 13 minutt SPELEREGLAR Klasse 1 3 I klassane 1 2 og 3 vert det spelt 5ar fotball dvs 1 keeper og 4 utespelarar I tillegg kan laget ha 3 innbytarar altså totalt 8 spelarar pr lag Det vert brukt softball futsalball Måla er handballmål Keeper har ikkje lov å kasta sparka ballen over midtstreken når han ho har ballen i fast grep Om dette skjer vert det dømt frispark frå midtstreken til det andre laget Målfeltet for keeper er strek Keeper må setja ballen i spel innan 4 sekund Viss ikkje skal det dømmast indirekte frispark Merknad 4 sekund regelen hensikta er at spelet skal setjast raskt i gong etter stopp Det er opp til domaren å avgjera kortid tidsramma på 4 sekund er overskriden Som ei rettesnor gjeld Frå det tidspunkt spelaren KAN setja ballen i spel og til den BLIR satt i spel skal det ikkje gå meir enn 4 sekund Her må det bl a takast omsyn til alder og dugleik i dei yngste klassane Det laget som står fyrst oppført i kampprogrammet er heimelag Heimelaget sin banehalvdel er den nærmast klatreveggen Heimelaget tar avspark Klasse 4 I klasse 4 vert det spelt 4ar fotball dvs 1 keeper og 3 utespelarar Ubegrensa antal innbytarar Kampane for desse laga vert spelt på tvers av hallen Spelarane skal bruka innesko helst med lys såle ikkje fotballsko med knottar Spelarane skal nytta leggskinn Spelarar som nyttar ureglementert utstyr kan visast ut frå banen men kan koma innpå igjen når ein har skifta til reglementert utstyr Viss ballen treff taket skal det dømmast frispark til det andre laget frå midtstreken Det vert

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=212:tysnes-kraftlag-cup-2015&catid=17&Itemid=52 (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • Resultat Tysnes Sparebank Cup 2015 søndag 5.juli.
    1 1200 1230 A1 C2 SIVERTSHAALAND FC DEAF BOYS 2 Ikkje møtt W O 2 1 2 1200 1230 A2 B2 BRATWURST R LEIPZIG UNREAL MADRID 1 1 3 5 e str 2 2 3 1230 1300 B1 C3 KRISTOFFER UNITED NOLDUS IL A LAGET 11 0 2 1 4 1230 1300 C1 A3 GYMMEN LOKOMOTIV DRANGE 2 1 2 2 UnReal Madrid disk Kvartfinale klasse 1 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 5 1300 1330 A1 3 BOCA JR DEAF BOYS 1 2 0 1 1 6 1300 1330 B1 3 BARN AV REGNBUEN HOT LEGENDS ELITE 2 0 1 2 7 1330 1400 C1 B2 BACON FC FLAMENGO STARS 1 2 1 1 8 1330 1400 C2 A2 NOLDUS IL 1 LAGET PYLSEBODEN BALLKLUBB 0 2 1 2 Pylseboden ballklubb disk Semifinale klasse 2 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 9 1400 1430 Vinnar kamp 1 Vinnar kamp 3 Deafboys 2 Kristoffer United 1 4 2 1 10 1400 1430 Vinnar kamp 2 Vinnar kamp 4 Bratwurst Rasenballsport Leipzig Gymmen 2 1 2 2 Semifinale klasse 1 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 11 1430 1500 Vinnar kamp 5 Vinnar kamp 7 Boca jr Flamengo Stars 3 1 1 1 12 1430 1500 Vinnar kamp 6 Vinnar kamp 8 Barn av regnbuen Noldus IL 1 laget 3 3 4 3 e str 1 2 Finale klasse 2 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 13 1500 1530 Vinnar kamp 9 Vinnar kamp 10 Kristoffer United Bratwurst Rasenball Leipzig 4 3 1 2 Finale klasse 1 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 14 1530 1600 Vinnar kamp 11 Vinnar kamp 12 Boca jr Barn av regnbuen 2 2 4 3 e str 2 1 KLASSANE FOR DAMER Semifinale klasse 5 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=211:resultat-tysnes-sparebank-cup-2015-sondag-5juli&catid=17&Itemid=52 (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • Tysnes Sparebank Cup 2015 søndag 5.juli
    No Hope Gjelland 5 Ikkje dei yngste Klasse 4 Lettbeinte damer 1 Deafgirls 2 Gullfisken 3 Klovner i kamp 4 Samma som ifjor 5 Girl power Sluttspel søndag 5 juli REISO Tysnes Sparebank Cup 2015 KLASSANE FOR MENN Kvartfinale klasse 2 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 1 1200 1230 A1 C2 SIVERTSHAALAND FC DEAF BOYS 2 2 1 2 1200 1230 A2 B2 BRATWURST R LEIPZIG UNREAL MADRID 2 2 3 1230 1300 B1 C3 KRISTOFFER UNITED NOLDUS IL A LAGET 2 1 4 1230 1300 C1 A3 GYMMEN LOKOMOTIV DRANGE 2 2 Kvartfinale klasse 1 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 5 1300 1330 A1 3 BOCA JR DEAF BOYS 1 1 1 6 1300 1330 B1 3 BARN AV REGNBUEN HOT LEGENDS ELITE 1 2 7 1330 1400 C1 B2 BACON FC FLAMENGO STARS 1 1 8 1330 1400 C2 A2 NOLDUS IL 1 LAGET PYLSEBODEN BALLKLUBB 1 2 Semifinale klasse 2 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 9 1400 1430 Vinnar kamp 1 Vinnar kamp 3 2 1 10 1400 1430 Vinnar kamp 2 Vinnar kamp 4 2 2 Semifinale klasse 1 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 11 1430 1500 Vinnar kamp 5 Vinnar kamp 7 1 1 12 1430 1500 Vinnar kamp 6 Vinnar kamp 8 1 2 Finale klasse 2 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 13 1500 1530 Vinnar kamp 9 Vinnar kamp 10 1 2 Finale klasse 2 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 14 1530 1600 Vinnar kamp 11 Vinnar kamp 12 2 1 KLASSANE FOR DAMER Semifinale klasse 5 Kamp nr Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 15 1300 1330 A1 B2 CHARLIE ANGELS FRITTGÅENDE MUS 5 3 16 1330 1400 B1 A2 HSD STREVSOMME MAUR 5 3 Finale klasse 5 Kamp nr Tidspunkt

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=210:tysnes-sparebank-cup-2015-sondag-5juli&catid=17&Itemid=52 (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • Resultat Tysnes Sparebank Cup 2015 lørdag 4.juli
    G2 FC Galanten No Hope Gjelland 3 1 3 K1 Gullfisken Girl power 12 1 4 G3 Carlie Angels Bad intentions 7 0 5 K2 1100 1130 Leftovers Kristoffer United 0 9 2 G1 TG16 UnReal Madrid 1 4 2 G2 Superlaget Offsiders Melkesyre 2 3 1 K1 Best uten Balla Fotballfruene 4 1 5 G3 HSD Råtassene 3 1 5 K2 1130 1200 Boca jr FC Powerpuff 9 0 1 G1 Pylseboden ballklubb Vaulen Beachboys 2 1 1 G2 Hot Legends Elite Noldus IL 1 laget 1 4 1 K1 Deafgirls Girl power 8 0 4 G3 Gullfisken Klovner i kamp 9 1 4 K2 1200 1215 Pause med innslag frå Tysnes Idrettsåd 1215 1245 Barn av regnbuen Flyktningane 3 0 1 G1 Flamengo Stars SFG 3 1 1 G2 FC Galanten Sjøfararane 2 2 3 K1 Strevsomme maur Best uten Balla 1 1 5 G3 Charlie Angels Fotballfruene 14 2 5 K2 1245 1315 Leftovers TG16 0 6 2 G1 Kristoffer United UnReal Madrid 4 3 2 G2 Beerfest FC Vaulen Beachboys 2 3 1 K1 HSD Frittgående mus 2 3 5 G3 Deafgirls Klovner i kamp 6 3 4 K2 1315 1345 Strekken City No Hope Gjelland 3 2 3 G1 Superlaget Offsiders Bacon FC 1 2 1 G2 Noldus Il 1 laget Melkesyre 3 1 1 K1 Strevsomme maur Bad intentions 5 2 5 G3 1345 1415 Flamengo Stars Flyktningane 7 0 1 G1 Gymmen Noldus IL A laget 6 1 2 G2 Boca jr Vaulen Beachboys 7 1 1 K1 Pylseboden ballklubb Beerfest FC 6 2 1 K3 Råtassene Frittgående mus 5 4 5 G3 1415 1445 Lokomotiv Drange Bratwurst Rasenballsport Leipzig 3 5 2 G1 Sjøfararane No Hope Gjelland 3 2 3 G2 FC Galanten Ikkje dei yngste 10 0 3 K1 Best uten

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=209:resultat-tysnes-sparebank-cup2015-lordag-4juli&catid=17&Itemid=52 (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • Resultat Tysnes Sparebank Cup 2015 fredag 3.juli.
    E Under les meir finn du resultata frå fredagens kampar Innleiande kampar fredag 3 juli REISO Tysnes Sparebank Cup 2015 Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 1800 1830 G1 Bacon FC Hot Legends Elite 2 1 1 G2 Samma som i fjor Girl power 3 0 4 G3 1830 1900 Bratwurst Rasenballsport Lepzig Sivertshaaland FC 1 3 2 G1 Strekken City Ikkje dei yngste 6 0 3 G2 Råtassene Troublemakers 3 3 5 G3 1900 1930 Beerfest FC FC Powerpuff 0 0 1 G1 Deafboys 1 Flyktningane 2 1 1 G2 Bad intentions Fotballfruene 4 0 5 G3 1930 2000 Lokomotiv Drange Sivertshaaland FC 1 2 2 G1 Sjøfararane Ikkje dei yngste 3 1 3 G2 Samma som i fjor Klovner i kamp 2 4 4 G3 2000 2030 SFG Flyktningane 1 2 1 G1 Bacon FC Noldus IL 1 laget 2 1 1 G2 Gullfisken Deafgirls 4 6 4 G3 2030 2100 Strekken City Sjøfararane 1 2 3 G1 FC Powerpuff Vaulen Beachboys 1 2 1 G2 Charlie Angels Strevsomme maur 0 0 5 G3 på Tysnes Gudanes øy Siste nytt 06 02 2016 Tysnes Sparebank Cup 19 01 2016 ÅRSMØTE 21 12 2015 Tysnes Kraftlag Romjulscup 20 11 2015

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=208:resultat-tysnes-sparebank-cup-2015-fredag-3juli&catid=17&Itemid=52 (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • Kampoppsett Tysnes Sparebank Cup 2015
    til følgje PREMIAR Premie til dei 4 beste laga i kvar klasse bortsett frå klasse 3 og 4 der nr 1 2 og 3 vert premiert Lagpremie og premie til kvar spelar for dei to beste laga i kvar klasse Lagpremie til tredjeplassane dvs tapande semifinalister Fair Play pris gjeld felles for alle klasser Premieutdeling for klasse 3 og 4 om laurdagen og søndagen for dei andre klassane når alle finalane er ferdigspelt NB Lag som nyttar meir enn 2 aktive i klasse 1 og 4 vert diskvalifisert N B All bruk av alkohol inne på området er forbode Spelarar som nyt alkohol vil bli diskvalifisert PULJEINNDELING TYSNES SPAREBANK CUP 2015 KLASSE 1 LETTBEINTE MENN GRUPPE A LAGLEIAR GRUPPE B LAGLEIAR Boca Juniors Tommy Bjørkelund Deafboys 1 Arne Nesse Pylseboden ballklubb Hans Berge Barn av regnbuen Gard Bakke Beerfest FC Heine Henanger Flamengo Stars Arild Markhus Vaulen Beachboys Stian Myklebust SFG Dag Tore Markhus FC Powerpuff Bjørn Onarheim Flyktningane Elvis Kalvans GRUPPE C LAGLEIAR Superlaget Offsiders Thomas Hagen Bacon FC Fredrik S Bjørkelund Melkesyre Bjørn Tingvoll Hot Legends Elite Simon Malkenes Noldus IL 1 laget Terje Vevatne KLASSE 2 SÅRBEINTE MENN GRUPPE A LAGLEIAR GRUPPE B LAGLEIAR Lokomotiv Drange Lars Drange TG 16 Torstein F Lunde Sivertshaaland FC Jan Thore Lippestad UnReal Madrid Daniel Håvik Bratwurst Rasenballsport Leipzig Håvard Malkenes Kristoffer United Kjetil Totland Leftovers Hanne Hope GRUPPE C LAGLEIAR Gymmen Stein Erik Olsen Deafboys 2 Arne Nesse Noldus IL A laget Terje Vevatne KLASSE 3 STIVBEINTE MENN GRUPPE A LAGLEIAR No Hope Gjelland Ørjan Berntsen Sjøfararane Odd Magnar Volden FC Galanten Geir Austvik Ikkje dei yngste Sigmund Søreide Strekken City Torbjørn Onarheim KLASSE 4 LETTBEINTE DAMER GRUPPE A LAGLEIAR Samma som i fjor Elisabeth Ebbesvik Gullfisken Britt Lise O Volden Klovner i kamp Rikke Vermedal Girl power Nora H Kleppe Deafgirls Ane Serine Dimmen KLASSE 5 SÅRBEINTE DAMER GRUPPE A LAGLEIAR GRUPPE B LAGLEIAR Bad intentions Pernilla Epland Råtassene Anita Haukefær Strevsomme maur Anita Økland Bakke Troublemakers Yvonne K Eilertsen Fotballfruene Victoria Søreide Frittgåande mus Siril Sundfjord Best uten Balla Jorunn Dalland HSD Janne Eikeland Charlie Angels Charlotte Baardsen Innleiande kampar fredag 3 juli REISO Tysnes Sparebank Cup 2015 Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 1800 1830 G1 Bacon FC Hot Legends Elite 1 G2 Samma som i fjor Girl power 4 G3 1830 1900 Bratwurst Rasenballsport Lepzig Sivertshaaland FC 2 G1 Strekken City Ikkje dei yngste 3 G2 Råtassene Troublemakers 5 G3 1900 1930 Beerfest FC FC Powerpuff 1 G1 Deafboys 1 Flyktningane 1 G2 Bad intentions Fotballfruene 5 G3 1930 2000 Lokomotiv Drange Sivertshaaland FC 2 G1 Sjøfararane Ikkje dei yngste 3 G2 Samma som i fjor Klovner i kamp 4 G3 2000 2030 SFG Flyktningane 1 G1 Bacon FC Noldus IL 1 laget 1 G2 Gullfisken Deafgirls 4 G3 2030 2100 Strekken City Sjøfararane 3 G1 FC Powerpuff Vaulen Beachboys 1 G2 Charlie Angels Strevsomme maur 5 G3 Innleiande kampar lørdag 4 juli REISO Tysnes Sparebank Cup 2015 Tidspunkt Kampar Resultat Klasse Bane 0900 0930 Boca jr

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=206:kampoppsett-tysnes-sparebank-cup-2015&catid=17&Itemid=52 (2016-04-30)
    Open archived version from archive

  • INVITASJON TIL TYSNES SPAREBANK CUP 2015.
    klassane nedanfor KLASSEINNDELING Klasse 1 7 ar fotball Lettbeinte menn inntil 2 aktive pr lag der begge aktive kan vera på banen samtidig 1 keeper og 6 utespelarar på banen samstundes og inntil 4 innbyttarar Klasse 2 7 ar fotball Sårbeinte menn ingen aktive på laga uansett nivå 1 keeper og 6 utespelarar på banen samstundes og inntil 4 innbyttarar Klasse 3 7 ar fotball Stivbeinte menn frå og med 40 år og oppover 1 keeper og 6 utespelarar på banen samstundes og inntil 4 innbyttarar Klasse 4 5 ar fotball Lettbeinte damer inntil 2 aktive pr lag der begge aktive kan vera på banen samtidig 1 keeper og 4 utespelarar på banen samstundes og inntil 3 innbyttarar Klasse 5 5 ar fotball Sårbeinte damer ingen aktive på laga dvs spelarar som ikkje spelar fotball til vanleg 1 keeper og 4 utespelarar på banen samstundes og inntil 3 innbyttarar DEFINISJON AV AKTIVE Med aktive i klasse 1 meiner me alle spelarar som har spelt seriekampar f o m 5 div og høgare i 2015 I klasse 2 og 5 kan det ikkje vera med aktive uansett nivå dvs ingen som har spelt seriekampar i 2015 alt frå aldersbestemt fotball t o m seniorfotball Med aktive i klasse 4 meiner me alle som har spelt seriekampar i 2015 alt frå aldersbestemt fotball t o m seniorfotball Spelarar f o m 40 år og oppover vert ikkje rekna som aktive uansett klasse Dei som er aktive i klasse 1 og 4 skal merkast av på lagoppstillinga NB Ein spelar kan kun delta på eitt lag Elles NFF s vanlege reglar for 7 ar fotball men keeper får ikkje lov å kasta sparka ballen over midtbanen når han ho har ballen i fast grep eller etter dødball NB Hugs leggskinn alle spelarar vert oppmoda til å nytta leggskinn dei som evt ikkje nyttar leggskinn gjer dette på eige ansvar i høve til evt skader KAMPAVVIKLING Innleiande rundar fredag kveld og laurdag Sluttspel vert søndag ettermiddag Det vert i utgangspunktet 4 lag i puljene og spelt serie i innleiande rundar dvs min 3 kampar på kvart lag Dei beste laga i kvar klasse går vidare til sluttspelet Sluttspelet vert arrangert som cup Ved uavgjort resultat i sluttspelet vert kampane avgjort med straffekonkurranse SPELETID 2 X 13 minutt pr kamp Oppmøte med registrering i sekretæriatet min ein halv time før kampstart KAMPOPPSETT Kampoppsett vert sendt til kvart lag ved kontaktpersonen og kunngjort på www njardar no NB Hugs namn på laget klasse adresse tlf nr epost til kontaktpersonen ved påmelding DOMMARAR Njardar Tysnes sine medlemer spelarar dommarar innleigde dommarar JURY Det vil verta oppretta ein jury Evt protestar må leverast skriftleg til sekretæriatet min 1 time etter at kampen er ferdig Protestgebyr kr 200 vert refundert dersom protesten vert teken til følgje ARRANGØR Njardar Tysnes ved cupnemnda Det vert oppretta sekretæriat i klubbhuset med resultatservice Kiosk sal m kaffi vafler pølser is og brus Oppdatering av resultater via nettet på www njardar no PREMIAR Premie

    Original URL path: http://njardar.no/index.php?option=com_content&view=article&id=205:invitasjon-til-tysnes-sparebank-cup-2015&catid=17&Itemid=52 (2016-04-30)
    Open archived version from archive