archive-no.com » NO » R » RAUMERRITTET.NO

Total: 225

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Raumerittet 2005
    49 K50 59 K60 79 Kvinner Elite M16 19 M20 29 M30 34 M35 39 M40 44 M45 49 M50 54 M55 59 M60 69 M70 79 Menn Elite Olavs Menn Bedrift rittet Trim Raumerittet Kvinner Raumetråkket Menn Raumetråkket Trim

    Original URL path: http://raumerrittet.no/resultater/resultat2005/resultat2005/CLASS.HTM (2015-08-20)
    Open archived version from archive


  • Raumerittet 2005
    18 29 31 42 61 Strand Lasse Sørbråten Il 3 18 46 31 59 62 Pettersen Trond Solum Tsk 3 19 06 32 19 63 Kristoffersen Steinar Oslofjord Triatlon 3 20 31 33 44 64 Sætre Sverre Harpefoss 3 20 49 34 02 65 Helgesen Per Arne Brånåsen Cycle Club 3 21 16 34 29 66 Beylich Christian Kyrre Oslo 3 21 18 34 31 67 Wang Erik Rye 3 21 19 34 32 68 Ovli Jan Erik K o r k 3 21 39 34 52 69 Pedersen Tor Arne Rye 3 21 47 35 00 70 Nysveen Geir Brumunddal Sykleklubb 3 22 14 35 27 71 Hagen Geir Andreas Follo Sk 3 22 53 36 06 72 Lund Erling Andre Hobøl Il 3 23 24 36 37 73 Ramstad Håvard Sparebank 1 3 23 47 37 00 74 Tenold Jan Petter Japp Team 3 23 48 37 01 75 Halle Rolf Petter Telenor Bil 3 23 50 37 03 76 Qvisén Stefan NOTEAM 3 23 53 37 06 77 Eide Anders Gaupset Netcom Bil 3 23 59 37 12 78 Vannes Knut Fmc Technology 3 24 15 37 28 79 Lingvall Fredrik Upsala Ck Mtb 3 25 01 38 14 80 Aksdal Rune Nordea Bil Ck Ceres 3 25 12 38 25 81 Nielsen Lars Birger Follo Sk 3 25 38 38 51 82 Lappegård Torkel Nittedal Il 3 25 42 38 55 83 Bakke Ole Anton Sandefjord 3 25 51 39 04 84 Oppi Kristian No Team 3 26 03 39 16 85 Grosso Franko Østmarka 3 27 00 40 13 86 Forthun Eirik NOTEAM 3 27 08 40 21 87 Vognild Torgeir Bjerke Il 3 29 19 42 32 88 Ruud Jakob Hadeland Cykleklub 3 29 20 42 33 89 Skara Carl Fredrik Nhk 3 29 45 42 58 90 Stene Morten Opil 3 30 31 43 44 91 Matthews Phil No Team 3 31 07 44 20 92 Finstad Roger Oslo 3 31 10 44 23 93 Myklebust Cato Snorre Data 3 31 55 45 08 94 Aune Olav Afg Bil 3 32 20 45 33 94 Henriksen Espen NOTEAM 3 32 20 45 33 96 Klever Øystein Privat 3 32 39 45 52 97 Hansen Haakon NOTEAM 3 32 57 46 10 98 Norberg Terje Raufoss Ck 3 33 12 46 25 99 Sande Tore Rye 3 33 46 46 59 100 Mehnert André Bull Ski Kajakk 3 33 50 47 03 101 Antonsen Egil Follo Sykkelklubb 3 34 14 47 27 102 Besseberg Bernt Fjellhamar 3 34 17 47 30 103 Kokkim Petter Oslo 3 34 31 47 44 104 Johannessen Trond Sk Ceres 3 34 33 47 46 105 Jensen Tom Nordal Ibm 3 34 44 47 57 106 Weimoth Per Rune Aga Klubben Bil 3 34 49 48 02 107 Melheim Bjørn Rye 3 34 51 48 04 108 Rånes Stein Kjetil If Frøy 3 34 58 48 11 109 Helstad Knut Brumunddal Sk 3 35 02 48 15 110 Frigaard Knut Fossum If 3 35 04 48 17 111 Sandum Roger Stortinget Il 3 35 19 48 32 112 Hølland Sven Ove Oslo 3 35 26 48 39 113 Norland Johny Gjensidige Sport 3 35 31 48 44 114 Burås Bjørn Spenst Trysil 3 35 42 48 55 115 Edvardsen Erlend Andreas Sørumsand 3 35 52 49 05 116 Birkely Rune Christian Babo 3 36 16 49 29 117 Borgen Lars Eirik NOTEAM 3 36 27 49 40 118 Larsen Tommy Solbrå Real Kikkut Ica Norge 3 37 12 50 25 119 Sørgjerd Øyvind NOTEAM 3 37 19 50 32 120 Bryhni Vegar Borgen 3 37 27 50 40 121 Lia Jan Erik NOTEAM 3 39 02 52 15 122 Westgaard Pål Lørenskog Cykleklubb 3 39 20 52 33 122 Henriksen Dag NOTEAM 3 39 20 52 33 124 Ro Nils Arne NOTEAM 3 39 22 52 35 125 Kleven Oskar NOTEAM 3 39 37 52 50 126 Hjemsæter Bjørn Cato Oslo 3 39 49 53 02 127 Saxegaard Jørgen Hjellnes Cowi Bil 3 40 28 53 41 128 Inayat Shezad Spk Rye 3 40 31 53 44 129 Thomte Ted Roar NOTEAM 3 40 35 53 48 130 Lunde Olav Are Høvik 3 40 48 54 01 131 Larsson Anders Expert Bil 3 41 01 54 14 132 Vaag Erik Brånåsen Cycle Club 3 41 25 54 38 133 Kittelsen Tom Ivan No Team 3 42 30 55 43 134 Høibråten Hans Petter Dnb Nor Bil 3 43 27 56 40 135 Mellum Bjørn NOTEAM 3 44 19 57 32 136 Furuseth Truls Leirsund Il 3 44 52 58 05 137 Friedl Bjørn NOTEAM 3 44 58 58 11 138 Eide Stian Pon kork 3 45 01 58 14 139 Nilsen Kjetil 3 45 13 58 26 140 Lindtveit Svein Olav Hydro Oslo Bil 3 45 51 59 04 141 Haug Morten NOTEAM 3 46 43 59 56 142 Aas Thorbjørn Netcom Il 3 46 44 59 57 143 Olsen Pål A Lillestrøm Spinn Og Treningss 3 46 45 59 58 144 Wallmann Peter Ica Norge 3 47 31 1 00 44 145 Duynisveld Mikel Team Mike The Bike 3 47 32 1 00 45 146 Korsen Richard Raufoss Ck 3 47 41 1 00 54 147 Amundrød Bjørn Inge Bjørkelangen Sf 3 48 06 1 01 19 148 Warloe Karsten Statnett Bil 3 48 15 1 01 28 149 Stava Ole Edb Bil 3 50 13 1 03 26 150 Velsand Hans Olav NOTEAM 3 51 54 1 05 07 151 Kjølberg Andreas Statkraft Bil 3 52 55 1 06 08 152 Wahl Øystein Fetsund 3 54 03 1 07 16 153 Simonsen Jan Ivar NOTEAM 3 54 24 1 07 37 154 Rønning Per Pers Bil no 3 55 36 1 08 49 155 Ravik Anders Follo Sk 3 56 10 1 09 23 156 Hjemsæteren Tom NOTEAM 3 57 25 1 10 38 157 Hovde Vidar Sbg As 3 57 33 1 10 46 158 Fritz Walter Ceres 3 57 48 1 11 01 159 Jensen Espen Uro 3 58 05 1 11 18 160 Martinsen Jo Sivert Råholt 3 58 58 1 12 11 161 Landsnes Tron Oslo 3 59 44 1 12 57 162 Øien Lars NOTEAM 4 00 04 1 13 17 163 Nordrum Frank Grusspruten 4 01 07 1 14 20 164 Lunna Ole Christian Brumunddal Sk 4 01 12 1 14 25 165 Molle Terje Telenor Bil 4 01 17 1 14 30 166 Woll Øyvind Ck Nittedal 4 02 00 1 15 13 167 Halvorsen Audun Oslo 4 02 01 1 15 14 168 Ødegård Cato Askim 4 02 53 1 16 06 169 Rokne Cato Oslo 4 04 34 1 17 47 170 Pedersen Kenneth Western Geco 4 05 02 1 18 15 171 Bekkevold Jan Olav Na 4 06 42 1 19 55 172 Trana Bjørn Banketten Sk 4 07 24 1 20 37 173 Mjelde Christian Findstajoret 4 07 54 1 21 07 174 Blekastad Ivar S2 4 09 02 1 22 15 175 Haakonsen Åge Skedsmokorset 4 09 03 1 22 16 176 Larssen Jostein Sofiemyr 4 09 56 1 23 09 177 Rinden Odd Henning Linjegods 4 09 57 1 23 10 178 Fløtre Asgeir Oslo 4 10 47 1 24 00 179 Olstad Karl Erik Norsk Tipping Bil 4 11 27 1 24 40 180 Bjerkenes Vidar NOTEAM 4 11 54 1 25 07 181 Dignes Tommy Skedsmokorset 4 12 03 1 25 16 182 Bredli Arthur Skåbu Espedalen 4 12 57 1 26 10 183 Waldenstrøm Pål Team Vincent 4 13 19 1 26 32 184 Orsten Harald NOTEAM 4 15 32 1 28 45 185 Engebretsen Johnny Taking Care Of Elvis 4 15 59 1 29 12 186 Ottesen Gunnar Olav NOTEAM 4 16 52 1 30 05 187 Ellingsen Tom Oslo 4 20 26 1 33 39 188 Kårstad Per Oslo 4 22 20 1 35 33 189 Hermansen Arild Axio 4 22 54 1 36 07 190 Nyjordet Pål Oslo 4 24 33 1 37 46 191 Laume Lars Martin Rasta 4 24 36 1 37 49 192 Gussiås Tor Arne Glamox B i l 4 25 42 1 38 55 193 Navestad Karl Erik Vestby 4 25 44 1 38 57 194 Rønholt Bjørn 4 28 40 1 41 53 195 Bekkemellem Jonny Nittedal 4 29 44 1 42 57 196 Maupin Matt Freescale Ck 4 31 15 1 44 28 197 Pedersen Terje NOTEAM 4 31 57 1 45 10 198 Thonhaugen Erik Oslo 4 33 31 1 46 44 199 Rønning Sindre Berger Og Svelvik O Lag 4 34 36 1 47 49 200 Halvorsen Leif Roald Oslo 4 38 05 1 51 18 201 johansen Roar NOTEAM 4 38 37 1 51 50 202 Johansen Stellan Brånåsen Ctcle Club 4 42 34 1 55 47 203 Minken Jo Dyneabil Romeriksåsen Sk 4 55 49 2 09 02 204 Rana Shahzad Sharepoint Bikers 4 56 18 2 09 31 205 Fjeldstad Bjørn Steinar Skedsmo 4 59 13 2 12 26 206 Hermansen Morten Dahl Oslofjord Triatlon 5 03 53 2 17 06 207 Ellingsen Sølve A Leirsund Il 5 09 04 2 22 17 208 Ukjent løper 718 NOTEAM 5 09 42 2 22 55 209 Hansen Jens Schei Oslo 5 13 16 2 26 29 210 Gundersen Bjarne NOTEAM 5 25 16 2 38 29 211 Hjellup Lars Skedsmokorset 5 38 19 2 51 32 DNF Holmen Jarl Inge Oslo DNF Bahr Jonny Frøy DNF Øverengen Roger K o r k Resultatliste M40 44 Return Plass Navn Klubb Tid 1 Beitmyren Jan Olav Team Sport 1 2 46 36 00 00 2 Kjærnet Roy Fuji Team Norge 2 46 43 00 07 3 Eriksen Tom Mosjøen 2 51 50 05 14 4 Skau Tor Inge Holmestrand Sykkeklubb 2 51 51 05 15 5 Karlsen Anders Nesodden Sk 2 51 57 05 21 6 Roti Jarle Røa Il 2 52 10 05 34 7 Dalgaard Lars Nes Sk 2 55 34 08 58 8 Hanssen Harald Kristoffer No Team 2 55 35 08 59 9 Ristvedt Trond Ceres 2 58 20 11 44 10 Sundin Geir If Frøy 2 58 22 11 46 10 Westgaard Kjetil Trek no 2 58 22 11 46 12 Madsen Jonny Molde Og Omegn Idrettsforening 2 59 23 12 47 13 Aadnøy Per Magne Romeriksåsen Sk 3 01 52 15 16 14 Arnesen Kjell Skedsmo 3 02 09 15 33 15 Braathen Finn Norgesgruppen Bil 3 02 28 15 52 16 Nordgård Haavard Team 3 02 39 16 03 17 Kristiansen Espen Aktiv Byggrustad Il 3 02 58 16 22 18 Nummedal Terje Ck Nittedal 3 03 10 16 34 19 Kjos Vegard B Boc 3 03 11 16 35 20 Ådna Magne Frikransen 3 03 12 16 36 21 Dokk John Gunnar Andebarkji Tsk 3 03 23 16 47 22 Tetlie Trond Ceres 3 03 58 17 22 23 Kristiansen Jarle Løhren Ceres 3 04 02 17 26 24 Krågebakk Pål Morten Fuji Team Norge 3 05 34 18 58 25 Tørudstad Brede Brumunddal Sykleklubb 3 06 03 19 27 26 Messel Thor Erik NOTEAM 3 10 30 23 54 27 Johansen Rune Rye Sk 3 10 40 24 04 28 Frorud Jostein Skiptvet Il 3 10 48 24 12 29 Moen Vidar Romeriksåsen Sk 3 11 51 25 15 30 Røed Morten Bakke Brumunddal Sk 3 13 01 26 25 31 Kogstad Gisle Posten 3 13 53 27 17 32 Eriksen Christian Stabell Asker Ck 3 15 07 28 31 33 Ekelund Ståle Follo Sk 3 16 26 29 50 34 Martinsen Sjur Martin Krog Olav Thon Bil 3 16 49 30 13 35 Nygård Vidar K o r k 3 17 56 31 20 36 Ruistuen Helge Asker Ck 3 18 55 32 19 37 Nilsen Ståle Oslofjord Triatlon 3 19 20 32 44 38 Tveraaen Stein If Frøy 3 19 23 32 47 39 Leknes Asbjørn Lillestrøm 3 19 28 32 52 40 Søbstad Stein Veritas Bil 3 19 47 33 11 41 Søgaard Øyvind Eidsvoll 3 21 14 34 38 42 Auestad Terje Nittedal 3 21 23 34 47 43 Snortheim Jan Otto Nannestad 3 21 57 35 21 44 Hammeren Trond Hurdal 3 22 23 35 47 45 Rygg Olav Einar Eksportfinans B i l 3 22 55 36 19 46 Rikoll Rune Kloppaoffroadklubb 3 23 00 36 24 47 Andreassen Trond Kristian Romeriksåsen Sk aktiv Kapital 3 23 07 36 31 48 Jørdre Vidar Andebarkji 3 24 10 37 34 49 Gjevestad Trond Nanset If Sykkel 3 24 14 37 38 50 Svartås John Olav Lierskogen 3 24 19 37 43 51 Lund Tore Anton Jessheim 3 24 38 38 02 52 Soleim Leif Ivar Elixia 3 24 42 38 06 53 Ukjent løper 959 NOTEAM 3 24 46 38 10 54 Moen Jon Arve Lillestrøm 3 24 50 38 14 55 Ligaarden Gunnar Team Far Aasen 3 25 06 38 30 56 Solvang Totto Asker Ck 3 25 19 38 43 57 Myhrvold Helge Drammens Tidende B i l 3 25 51 39 15 58 Lorenzen Peter Oslo 3 26 01 39 25 59 Olsen Svein Rye 3 26 16 39 40 60 Salehian Zhian Ytre Enebakk 3 26 33 39 57 61 Kerslund Morten NOTEAM 3 26 53 40 17 62 Anthonisen Trygve Romeriksåsen Sk 3 27 36 41 00 63 Røstad Morten W Sk Ceres 3 27 46 41 10 64 Pettersen Tom Nittedal Ck 3 28 30 41 54 65 Lid Asbjørn Opil 3 28 33 41 57 66 Nydahl Morten Ceres 3 28 35 41 59 67 Oliven Vidar Romeriksåsen Sk 3 28 39 42 03 68 Johannessen Alf No Team 3 29 02 42 26 69 Sandhalla Terje Østmarka Il 3 29 15 42 39 70 Sandbu Arnt Yngvar Sportsklubben Rye edb Bil 3 29 21 42 45 71 Lund Jon Ivar Penguin Power 3 30 36 44 00 72 Ulvin Eivind Johnsen Boc 3 31 31 44 55 73 Holmen Ola Ra 2 Bil 3 31 41 45 05 74 Nymoen Sten Ergo Group 3 32 05 45 29 75 Skorpen Lars Ove 3 32 23 45 47 76 Magi Mark NOTEAM 3 33 29 46 53 77 Grøtta Harald Rauma Ck 3 34 04 47 28 78 Svendsen Svein Ttif Tistedal 3 34 10 47 34 79 Tveraaen Inge Frøy 3 34 43 48 07 80 Liland Frode Uck 3 35 01 48 25 81 Lien Lars Auranor B i l 3 35 16 48 40 82 Graffer Ingvar Hytteguiden no 3 36 35 49 59 83 Blikseth Hans Morten Toten Tråkk 3 37 03 50 27 84 Skøyen Bottel Nittedal Il 3 37 13 50 37 85 Endresen Håkon Slependen 3 37 15 50 39 86 Zachariassen Ole Henrik NOTEAM 3 37 26 50 50 87 Gabrielsen Tor Ove Asker Cykleklubb 3 38 02 51 26 88 Haagenrud Erik Skien 3 38 04 51 28 89 Rørstad Øyvind Team 3 38 07 51 31 90 Eriksen Espen Frode Tellus Consulting 3 38 52 52 16 91 Swensen Harald Bærum Kommune Bil 3 38 53 52 17 92 Krogstad Ketil NOTEAM 3 38 54 52 18 93 Olsen Bård Opil 3 39 09 52 33 94 Røe Egil Statoil Habil Solum Tsk 3 41 45 55 09 95 Storsveen Kristian Løten 3 41 59 55 23 96 Øimoen Steinar Abb Bil 3 42 12 55 36 97 Sørensen Erik Hagan 3 42 51 56 15 98 Aslaksrud Yngve Nittedal 3 43 07 56 31 99 Skar Håkon André Rye 3 44 14 57 38 100 Ørvik J Morten Solli Bowling 3 44 43 58 07 101 Holtan Jon If Bil 3 45 26 58 50 102 Jørgensen Per Erik Spkl Dagbladet 3 45 44 59 08 103 Saugestad Nils Gjensidige Bil 3 46 37 1 00 01 104 Skar Petter Oslo 3 46 47 1 00 11 105 Øygard Tore Hakadal Il 3 47 03 1 00 27 106 Kind Terry Ceres 3 47 29 1 00 53 107 Skurdal Are Oslo 3 47 34 1 00 58 108 Røneid Morten Fetsund 3 47 37 1 01 01 109 Brenden Jo Odin Forvaltning As 3 48 56 1 02 20 110 Pettersen Morten NOTEAM 3 49 03 1 02 27 111 Skogsholm Tonny N Nessco b i l 3 49 18 1 02 42 112 Hagen Bent Maura 3 50 31 1 03 55 113 Trehjørningen Nils Kr Hakadal I l 3 51 53 1 05 17 114 Christiansen Bent Herman Oslo 3 54 41 1 08 05 115 Grønvold Arne Kloppa Offroadklubb 3 55 28 1 08 52 116 Gunnheim Olav NOTEAM 3 56 39 1 10 03 117 Solbraa Per Oluf Harpefoss Il 3 57 18 1 10 42 118 Strømberg Asbjørn Vestby 3 57 29 1 10 53 119 Sørensen Øyvind Nittedal 3 58 30 1 11 54 120 Fosshaug Kjell Anders Oslo 3 59 10 1 12 34 121 Wright Dan Sportsklubben Rye 3 59 46 1 13 10 122 Sandgrav Viggo Rasta 4 03 26 1 16 50 123 Nordeng Petter Odin Forvaltning 4 08 05 1 21 29 124 Moe Leif Petter Il Driv 4 09 20 1 22 44 125 Torvildsen Per Morten E co Bil 4 10 07 1 23 31 126 Krohn Hansen Stein Draka Norsk Kabel 4 12 57 1 26 21 127 Grønlien Jan Hamar 4 13 33 1 26 57 128 Rudshagen Erland Multispenn 4 14 45 1 28 09 129 Frögelius Carl Xo Tråkkers 4 14 53 1 28 17 130 Nielsen Stephan Juhl Oslo 4 16 47 1 30 11 131 Jensen Peter Oslo 4 18 42 1 32 06 132 Asbjørnsen Tore Skedsmokorset 4 26 21 1 39 45 133 Dahl Trond Aril Eidsvoll 4 28 03 1 41 27 134 Bernton Terje Fjellahammar 4 29 56 1 43 20 135 Børresen Per 4 34 51 1 48 15 136 Angeltveit Terje

    Original URL path: http://raumerrittet.no/resultater/resultat2005/resultat2005/RESULT.HTM (2015-08-20)
    Open archived version from archive

  • Rittreglement Raumerrittet maraton"
    Historikk Resultater Resultater 2014 Resultater 2013 Resultater 2012 Resultater 2011 Resultater 2010 Resultater 2009 Resultater 2008 Resultater 2007 Resultater 2005 Resultater 2003 Resultater 2002 Garderobe og parkering Røde kors hjelpekorps Premiering Rittbetingelser 2015 Startordning 2015 Seeding 79 km Seeding 64 km Info til deltakere Ekstraservice Servicepakker for lag Funksjonærlogin Bildegallerier Bildegalleri 2014 Bildegalleri 2013 Bildegalleri 2012 Bildegalleri 2011 Bildegalleri 2010 Bildegalleri 2009 Bildegalleri 2008 del 1 Bildegalleri 2008 del 2 Bildegalleri 2007 Bildegalleri 2006 Bildegalleri 2005 Bildegalleri 2004 Kontakt oss Rittbetingelser 2015 Rittreglement Raumerrittet maraton Rittets lengde 79 km Akkumulert høydeforskjell ca 1500m Sist oppdatert 11 april 2013 Endringer kan forekomme Rittet går på asfalt fingrus dårlig grus traktorvei og sti Se profilkart Rittet avvikles i henhold til NCF og UCI s MTB reglement for maratonsykling Deltakerne må følge arrangørens instrukser og de spesielle rittregler gjennom hele rittet Ta hensyn til naturen og unngå unødig forsøpling Deltagerene må ha gyldig lisens som kontrolleres ved henting av startnummer Deltagere i eliteklassen må stille i drakt godkjent av NCF Aldersinndeling for eliteklassene Senior elite Rytterne må i løpet av 2013 fylle 19 år født 1993 eller tidligere Junior elite Rytterne må i løpet av 2013 fylle 17 eller 18 år født 1994 eller 1995 Alle ryttere som har oppnådd poeng i NC maraton og el rundbane pr 1 juni 2013 er automatisk kvalifisert til deltagelse i eliteklassene gjelder både M K Jr og Senior Rytterne må innfinne seg for opprop i startområde senest 20 min før offisiell starttidspunkt De ti beste sammenlagt i maratoncupen vinneren av fjorårets Raumerritt vil bli presentert først før resten av rytterne blir kalt fram til start gjelder M senior For K senior vil det bli foretatt opprop etter oppdatert liste i maraton cupen pr 1 juni Følgende starttider gjelder for eliteklassene K senior kl 1100 M senior

    Original URL path: http://raumerrittet.no/index.php/info/nyttig-informasjon/rittbetingelser-2015/91-informasjon/124-rittreglement-raumerrittet-maraton (2015-08-20)
    Open archived version from archive

  • Etteranmelding fortsatt mulig!
    Funksjonærlogin Bildegallerier Bildegalleri 2014 Bildegalleri 2013 Bildegalleri 2012 Bildegalleri 2011 Bildegalleri 2010 Bildegalleri 2009 Bildegalleri 2008 del 1 Bildegalleri 2008 del 2 Bildegalleri 2007 Bildegalleri 2006 Bildegalleri 2005 Bildegalleri 2004 Kontakt oss Raumerrittet Tlf 905 60 399 Send mail Raumerrittet Et ritt for alle Hjem Nyheter Videoer Sykle Raumerrittet 64 km med Monica Valen Sykle Raumerrittet 79 km med Knut Knudsen Digitalt kartspor for Raumerrittet Raumerritt filmen 2013 Påmelding Konkurranser Et ritt for alle Vi tilbyr mange distanser og lagkonkurranser Distanser 79 km Raumerrittet 64 km Raumertråkket Lagkonkurranser Olavs Døtre Olavs Menn bedrift Olavs Menn tur Olav Digre MTB 2 mannslag Rittinfo Bli med på årets happening Raumerrittet er en av Østlandets største opplevelser innen turritt Kart og høydeprofiler 79 km Raumerrittet 64 km Raumertråkket Nyttig informasjon Priser Lisensregler Start og målområde Historikk Resultater Resultater 2014 Resultater 2013 Resultater 2012 Resultater 2011 Resultater 2010 Resultater 2009 Resultater 2008 Resultater 2007 Resultater 2005 Resultater 2003 Resultater 2002 Garderobe og parkering Røde kors hjelpekorps Premiering Rittbetingelser 2015 Startordning 2015 Seeding 79 km Seeding 64 km Info til deltakere Ekstraservice Servicepakker for lag Funksjonærlogin Bildegallerier Bildegalleri 2014 Bildegalleri 2013 Bildegalleri 2012 Bildegalleri 2011 Bildegalleri 2010 Bildegalleri 2009 Bildegalleri 2008 del 1 Bildegalleri 2008

    Original URL path: http://raumerrittet.no/index.php/nyheter/171-etteranmelding-fortsatt-mulig (2015-08-20)
    Open archived version from archive

  • Spennede uttrekkspremier under Raumerrittet
    2015 Startordning 2015 Seeding 79 km Seeding 64 km Info til deltakere Ekstraservice Servicepakker for lag Funksjonærlogin Bildegallerier Bildegalleri 2014 Bildegalleri 2013 Bildegalleri 2012 Bildegalleri 2011 Bildegalleri 2010 Bildegalleri 2009 Bildegalleri 2008 del 1 Bildegalleri 2008 del 2 Bildegalleri 2007 Bildegalleri 2006 Bildegalleri 2005 Bildegalleri 2004 Kontakt oss Raumerrittet Tlf 905 60 399 Send mail Raumerrittet Et ritt for alle Hjem Nyheter Videoer Sykle Raumerrittet 64 km med Monica Valen Sykle Raumerrittet 79 km med Knut Knudsen Digitalt kartspor for Raumerrittet Raumerritt filmen 2013 Påmelding Konkurranser Et ritt for alle Vi tilbyr mange distanser og lagkonkurranser Distanser 79 km Raumerrittet 64 km Raumertråkket Lagkonkurranser Olavs Døtre Olavs Menn bedrift Olavs Menn tur Olav Digre MTB 2 mannslag Rittinfo Bli med på årets happening Raumerrittet er en av Østlandets største opplevelser innen turritt Kart og høydeprofiler 79 km Raumerrittet 64 km Raumertråkket Nyttig informasjon Priser Lisensregler Start og målområde Historikk Resultater Resultater 2014 Resultater 2013 Resultater 2012 Resultater 2011 Resultater 2010 Resultater 2009 Resultater 2008 Resultater 2007 Resultater 2005 Resultater 2003 Resultater 2002 Garderobe og parkering Røde kors hjelpekorps Premiering Rittbetingelser 2015 Startordning 2015 Seeding 79 km Seeding 64 km Info til deltakere Ekstraservice Servicepakker for lag Funksjonærlogin Bildegallerier Bildegalleri 2014

    Original URL path: http://raumerrittet.no/index.php/nyheter/169-spennede-uttrekkspremier-under-raumerrittet (2015-08-20)
    Open archived version from archive

  • Foss Sport med egen butikk under Raumerrittet!
    2006 Bildegalleri 2005 Bildegalleri 2004 Kontakt oss Raumerrittet Tlf 905 60 399 Send mail Raumerrittet Et ritt for alle Hjem Nyheter Videoer Sykle Raumerrittet 64 km med Monica Valen Sykle Raumerrittet 79 km med Knut Knudsen Digitalt kartspor for Raumerrittet Raumerritt filmen 2013 Påmelding Konkurranser Et ritt for alle Vi tilbyr mange distanser og lagkonkurranser Distanser 79 km Raumerrittet 64 km Raumertråkket Lagkonkurranser Olavs Døtre Olavs Menn bedrift Olavs Menn tur Olav Digre MTB 2 mannslag Rittinfo Bli med på årets happening Raumerrittet er en av Østlandets største opplevelser innen turritt Kart og høydeprofiler 79 km Raumerrittet 64 km Raumertråkket Nyttig informasjon Priser Lisensregler Start og målområde Historikk Resultater Resultater 2014 Resultater 2013 Resultater 2012 Resultater 2011 Resultater 2010 Resultater 2009 Resultater 2008 Resultater 2007 Resultater 2005 Resultater 2003 Resultater 2002 Garderobe og parkering Røde kors hjelpekorps Premiering Rittbetingelser 2015 Startordning 2015 Seeding 79 km Seeding 64 km Info til deltakere Ekstraservice Servicepakker for lag Funksjonærlogin Bildegallerier Bildegalleri 2014 Bildegalleri 2013 Bildegalleri 2012 Bildegalleri 2011 Bildegalleri 2010 Bildegalleri 2009 Bildegalleri 2008 del 1 Bildegalleri 2008 del 2 Bildegalleri 2007 Bildegalleri 2006 Bildegalleri 2005 Bildegalleri 2004 Kontakt oss Foss Sport med egen butikk under Raumerrittet Foss Sport som vanligvis har butikk

    Original URL path: http://raumerrittet.no/index.php/nyheter/168-foss-sport-med-egen-butikk-under-raumerrittet (2015-08-20)
    Open archived version from archive

  • Bli raskeste mann eller dame opp Hakkimhogget!
    Garderobe og parkering Røde kors hjelpekorps Premiering Rittbetingelser 2015 Startordning 2015 Seeding 79 km Seeding 64 km Info til deltakere Ekstraservice Servicepakker for lag Funksjonærlogin Bildegallerier Bildegalleri 2014 Bildegalleri 2013 Bildegalleri 2012 Bildegalleri 2011 Bildegalleri 2010 Bildegalleri 2009 Bildegalleri 2008 del 1 Bildegalleri 2008 del 2 Bildegalleri 2007 Bildegalleri 2006 Bildegalleri 2005 Bildegalleri 2004 Kontakt oss Raumerrittet Tlf 905 60 399 Send mail Raumerrittet Et ritt for alle Hjem Nyheter Videoer Sykle Raumerrittet 64 km med Monica Valen Sykle Raumerrittet 79 km med Knut Knudsen Digitalt kartspor for Raumerrittet Raumerritt filmen 2013 Påmelding Konkurranser Et ritt for alle Vi tilbyr mange distanser og lagkonkurranser Distanser 79 km Raumerrittet 64 km Raumertråkket Lagkonkurranser Olavs Døtre Olavs Menn bedrift Olavs Menn tur Olav Digre MTB 2 mannslag Rittinfo Bli med på årets happening Raumerrittet er en av Østlandets største opplevelser innen turritt Kart og høydeprofiler 79 km Raumerrittet 64 km Raumertråkket Nyttig informasjon Priser Lisensregler Start og målområde Historikk Resultater Resultater 2014 Resultater 2013 Resultater 2012 Resultater 2011 Resultater 2010 Resultater 2009 Resultater 2008 Resultater 2007 Resultater 2005 Resultater 2003 Resultater 2002 Garderobe og parkering Røde kors hjelpekorps Premiering Rittbetingelser 2015 Startordning 2015 Seeding 79 km Seeding 64 km Info til deltakere

    Original URL path: http://raumerrittet.no/index.php/nyheter/167-bli-raskeste-mann-eller-dame-opp-hakkimhogget (2015-08-20)
    Open archived version from archive

  • Nyheter
    Resultater 2009 Resultater 2008 Resultater 2007 Resultater 2005 Resultater 2003 Resultater 2002 Garderobe og parkering Røde kors hjelpekorps Premiering Rittbetingelser 2015 Startordning 2015 Seeding 79 km Seeding 64 km Info til deltakere Ekstraservice Servicepakker for lag Funksjonærlogin Bildegallerier Bildegalleri 2014 Bildegalleri 2013 Bildegalleri 2012 Bildegalleri 2011 Bildegalleri 2010 Bildegalleri 2009 Bildegalleri 2008 del 1 Bildegalleri 2008 del 2 Bildegalleri 2007 Bildegalleri 2006 Bildegalleri 2005 Bildegalleri 2004 Kontakt oss Uttrekkspremier 2015 ikke avhentede premier Mange glemte å ta med premier Sjekk om du er en av de heldige vinnere av uttrekkspremie Oversikt vinnere Oversikt uttrekkspremier Premier må hentes innen 20 juni 2015 Ønsker du gaven sendt må porto bekostes av mottaker Send mail Denne e postadressen er beskyttet mot programmer som samler e postadresser Du må aktivere javaskript for å kunne se den for avtale om henting av premier Plaketter til 1 2 og 3 plass i hver klasse Har du sjekket resultatlisten http live ultimate dk desktop front index php eventid 2468 language no Årets Raumerritt var det 14 i rekken Vi har to stk som har fullført alle 14 Tore Lund fra Jessheim og Richard Korsen fra Biri Vi ønsker og gi heder og ære til de begge to De vil motta en sykkeltrøye med årets t skjorte design samt fri deltagelse i Raumerrittet 2016 Tweet Del 0 VEL BLÅST RAUMERRITTET 6 JUNI 2015 En fornøyd rittleder som selvsagt gjerne skulle sett enda flere på startstreken I går ble Raumerrittet arrangert for 14 gang og rittleder Thor Haraldsen hadde før rittet sagt at vi måtte ha minst 1000 deltakere for å gå i null Vi klarte heldigvis å nå denne målsetningen De aller fleste påmeldte valgte å stille til start til tross for kraftig regn i timene før start Heldigvis ble det oppholdsvær før rittet startet og stemningen ble meget god på Hellerudsletta Det ble selvsagt bløtt men tilbakemeldingene fra deltakerne var at løypa holdt overraskende godt og at utbedringene i terrengpartiene førte til greie forhold Det ble syklet to distanser 64 km og 79 km De ble arrangert både individuelle og lagkonkurranser også i år I år ble det også kåret raskeste mann og kvinne opp Hakkimhogget beste kvinne var Gunn Hilleren mens Audun Øverbye Hanssen var raskeste mann Tidligere verdenmestere Monica Valen og Knut Knudsen stilte til start i hver sin trimklasse Knut Knudsen var meget fornøyd etter ankomst i mål Han synes dette var en meget god opplevelse i fin natur og at alt var meget godt tilrettelagt Vi hadde i år endret noe på start og målområdet dette fungerte svært bra og ga hele arrangementet en god og intim atmosfære Bespising av sultne ryttere rett foran Exporama med gode muligheter for å sitte ned for å slå av en prat be godt likt Alt i alt en fin dag på Hellerudsletta Vi takker alle deltakere og funksjonærer for et godt gjennomført ritt Glade vinnere av Olav s Menn tur 2015 Tweet Del 0 Bilder fra dagens ritt er lagt ut på vår Facebook gruppe Nå

    Original URL path: http://raumerrittet.no/index.php/nyheter?limit=5&limitstart=0 (2015-08-20)
    Open archived version from archive